Problem dnia

Nie umiem pokazać chłopakowi, że mi się podoba. Jak to zrobić? Natalia, 17 l.

02 Lutego 2017

jak pokazać że mi się podoba

Od pewnego czasu borykam się z problemami w kwestii damsko-męskiej. Mam dopiero 17, lecz obawiam się, że z wiekiem to może się pogłębiać, pogarszać.

Nie umiem okazać zainteresowania. Naprawdę. Strasznie mnie to denerwuje, irytuje. Od dłuższego czasu podoba mi się kolega ze szkoły, znamy się tylko z widzenia. Zaczęło się od obserwowania go, chodzenia za nim. Z czasem zaczął podobać mi się coraz bardziej i bardziej, ale moje zachowanie względem jego osoby się ani trochę nie zmieniło. Gdy przechodzimy koło siebie - ignoruję go, gdy nasze spojrzenia się spotkają - automatycznie zerkam w drugą stronę, a potem się dziwię, że on niczego się nie domyśla, ani nie zagada. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-06 08:38:32

Młoda jesteś, też tak miałam, to nic takiego, chyba po prostu za mało doświadczenia, zależy Ci i boisz się co on może pomyśleć, jak odbierze Twoją inicjatywę, boisz się że może Cię odrzucić albo wyśmiać. Za dużo myślisz i analizujesz, zrób sama pierwszy krok, przełam się, nie masz nic do stracenia, zagadaj jeśli wstydzisz się tak po prostu to pod jakimś pretekstem żeby zacząć rozmowę, nie wiem np. spytaj o coś, o godzinę, kiedy odjeżdża autobus czy coś, nie wiem, wymyśl coś :P Jak będziesz czekać sama na jego pierwszy krok to możesz się nie doczekać, może on ma tak samo jak Ty? Spróbuj pierwsza :) i nie przejmuj się aż tak ale musisz mu okazać zainteresowanie, jak nie wyjdzie to trudno, lepiej próbować i żeby nie wyszło niż nie spróbować wcale i nie wiedzieć czy coś by z tego było :) Tego kwiata jest pół świata :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-05 01:16:22

Eh mam podobnie, weszłam tu, żeby zobaczyć co ludzie radzą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1