Problem dnia

Faceci wyznają mi miłość, a ja nie potrafię się zakochać. Mam ich gdzieś... Małgosia, 25 l.

04 Kwietnia 2017

x

Piszę, bo jestem ciekawa, czy tylko ja mam takie dziwne podejście do związków. Nigdy żaden psycholog mnie nie badał, ale obawiam się, że coś jest ze mną nie tak. Lubię chłopaków, niektórzy bardzo mi się podobają i to by było na tyle. Nigdy w życiu tak naprawdę się nie zakochałam. Może jestem jeszcze niedojrzała? Ale 25 lat to chyba najwyższy czas...

Kiedy słucham opowieści moich koleżanek, to aż mi zazdroszczę. One zakochują się bez opamiętania. Nagle grom z jasnego nieba i one już wiedzą, że to jest facet ich życia. A przynajmniej materiał na kogoś takiego. Za mną trzeba łazić, bo sama nigdy nie potrafię się zdecydować. Byłam w kilku związkach i żadnego z nich nie kochałam.

To po co w ogóle ze sobą chodziliśmy? Im zależało, a ja w sumie nie chciałam być sama. Naprawdę nie wiem z czego to wynika.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-20 16:25:55

Tak

Izabela Łęcka :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
DianaNaWózku
(Ocena: 5)
2017-04-06 09:14:56

Mam tak prawie samo jak ty. Tylko, że ja mam prawie 22 lata i nawet nigdy się nie zauroczyłam. Nigdy nie rozumiałam np po co się specjalnie stroić dla faceta. Nie zrozumiałam też nigdy zjawiska flirtu. Nigdy nie byłam w związku, ba nawet nigdy się nie całowałam i dobrze mi z tym, tylko u mnie też dochodzi brak potrzeb seksualnych. Może jesteś Aseksualna Aromantyczna? albo chociażby aromantyczna?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
K.
(Ocena: 3)
2017-04-04 23:41:42

A ja mam odwrotnie... Mam prawie 25 lat i juz bardzo chciałabym mieć kogoś na stałe, ustabilizować się, a nie mogę znaleźć żadnego sensownego faceta. Przez to czuję się bardo samotna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-04 23:13:17

Może jesteś lesbijką?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
iw
(Ocena: 5)
2017-04-04 18:05:23

miałam tak jak Ty przez całe życie, aż do tamtego roku. 28 lat i mnie wzięło jak nigdy wcześniej. Po prostu w końcu trafiłam na właściwego faceta. Myślę, że Ciebie też to czeka, ale poczekaj aż dojrzejesz do uczucia i spotkasz tego jedynego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A.
(Ocena: 5)
2017-04-04 16:57:33

Mogę się z Tobą 100 utożsamić. Mam 23 lata mogłabym powiedzieć ok 10 facetów na koncie (tylko radki- nie związki) i w żadnym nie umiem się zakochać. Po drugie wiem, że szukam faceta z którym mogłabym podróżować. Moi rówieśnicy próbują mnie podrywać tylko dlatego , gdyż prędzej czy później chodzi o to, żeby się ze mną przespać. Rok temu poznałam włocha , ma 28 lat i zachowuje się niebo a ziemia w porównaniu z moimi rówieśnikami, troszczy się a przede wszystkim traktuje i rozważa mnie jako życiową partnerkę. Wiem, że on mnie kocha, ale on dla mnie jest najlepszym przyjacielem. Mogę z nim sypiać ,ale nigdy nie czułam podniecenia. (nie jestem lesbijką). Nie umiem się zakochać i serio rozważam czy ślub z nim byłby w przyszłości dobrym pomysłem, bo co jesli np. po 30 coś się we mnie odblokuję i się zakocham na zabój w kimś innym? Z drugiej strony nie chcę marnować jego czasu, gdyż wiem ,że on chce się już ustatkować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
m.
(Ocena: 5)
2017-04-05 12:48:53

Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie :). Ślub, obojętnie czy z zakochania, czy bez zakochania to jest zawsze loteria. Może się z czasem okazać, że się do niego przekonasz, mimo, że zakochania nie czułaś. Jeśli go lubisz i podoba Ci się, to już jest dobrze. Natomiast jeśli Cię odrzuca, to daj sobie spokój.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-04 12:55:23

Dla mnie twoje zachowanie jest niekonsekwetne, z jednej strony piszesz, że nie potrafisz kochać mężczyzn, zakochać się a z drugiej, że masz za sobą kilka związków. Nie rozumiem, dlaczego wiążesz się z facetem skoro nic do niego nie czujesz, krzywdzisz ich tylko swoim zachowaniem. Jeżeli lubisz sex to możesz mieć stałych kochanków, ale niech oni wiedzą jaki to układ i że miłości z twojej strony nie ma. Jeżeli nie potrafisz się zakochać w żadnym facecie to być może nie trafiłaś na odpowiednią osobę ewentualnie faktycznie nie czujesz pociągu do mężczyzn i może spróbuj randkować z kobietami :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-04 10:01:09

Jakbym czytała list o sobie... mam tak samo , ale się tym nie przejmuję, mam 23 lata, nie mam nikogo, nie chcę mieć, myślę o sobie, rozwijam się itd. Moja przyjaciółka również miała podobnie i związała się z dziewczyną. Są super parą i mówi, że w życiu by nie powiedziała, że stworzy z kobietą tak udany związek (a kilka lat wcześniej nie akceptowała związków jednopłciowych...). Więc nigdy nic nie wiadomo! Może Ty też tego spróbuj ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-04 06:58:05

Nie masz się czym przejmować. Dodatkowe uczucia tylko komplikują życie. Ja też nigdy się nie zakochałam, wątpię że to kiedykolwiek nastąpi, ale jestem z tym szczęśliwa. Odpuść sobie facetów, po co Ci to?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
m.
(Ocena: 5)
2017-04-05 12:45:45

No jak to "po co"? Żeby nie była "sama", bo bez faceta to obciach w naszym kraju :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz