Problem dnia

Mam zostać świadkową, a raczej nie powinnam! Jestem brzydka, nieśmiała i nie mam chłopaka... Anonim

18 Marca 2017

x

Kilka miesięcy temu zostałam poproszona przez moją przyjaciółkę o zostanie świadkową na jej ślubie. Mimo, że nie spodziewałam się tego, zgodziłam się. Miałam początkowo obawy, ale byłam zajęta swoimi sprawami i nawet nie przywiązywałam wagi do przygotowań. teraz niestety żałuję, że się zgodziłam. Mimo, że przyjaźnimy się z Pauliną od kilku lat, nie chcę nawet iść na przyjęcie.

Pochodzimy obie z małej miejscowości, ale już od kilku lat tam nie mieszkamy. Ja studiuję w dużym mieście i przyjeżdżam do rodzinnego domu tylko po słoiki, a ona z narzeczonym od kilku lat pracują za granicą. Przez ostatnie 3 lata przez brak czasu utrzymywałyśmy serdeczny, ale luźny kontakt, spotykałyśmy się raz na kilka miesięcy aby poplotkować. 

W dodatku jesteśmy zupełnie różne. W gimnazjum i liceum byłam typowym „wypłochem”, mam trudności z nawiązywaniem i utrzymywaniem kontaktu z ludźmi

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 20:12:25

Pie*dolisz. Przestań to robić. Idź na wesele i baw się dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 09:53:14

Twoje ostanie zdanie jest w punkt. Domyślam się, że przyjaciółka z czystej sympatii do Ciebie poprosiła Cię o bycie śeiadkową. Rozumiem, ze możesz się nieco stresować ale brzmi to jak bełkot histeryczki. Przecież nie Ty jesteś najważniejsza tego dnia. Znajomi jakoś proboja Cię poznać ze świadkiem i tez zle. Po drugie uważam ze nie ma ludzi brzydkich tylko takich co nie potrafią się odpowiednio malować :) znajdź super makijażystke, fryzjera, kup ładna sukienkę i idź na to wesele! Może zmienisz swoje podejście do ludzi? Poznasz kogoś wartościowego? Nie spinaj się tak :) strzel kielicha na sali i stres Ci przejdzie :) absolutnie nie odmawiaj przyjaciólce, przełam się dziewczyno

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-19 06:58:25

Dokładnie. Zrób sobie pazury, rzęsy, idź do fryzjera i na profesjonalny makijaż. Potraktuj rolę świadkowej jak pracę. Masz pilnować, żeby panna młoda czuła się dobrze i żeby wszystko na weselu grało. Podejdź do tego zadaniowo i nie skupiaj się na sobie tylko na tym, żeby wesele z twoja pomocą było jak najlepsze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1