Problem dnia

Jestem ofiarą swoich rodziców. To oni mnie utuczyli! Zuzanna

19 Kwietnia 2017

x

Moje doświadczenia i przemyślenia mogą niektórych zaboleć, ale zaryzykuję.  Miałam paręnaście lat i byłam gruba, bo u nas w domu wszyscy byli grubi i nikt nie zwracał na to uwagi. Myślałam, że to tylko i wyłącznie moja sprawa, drażniło mnie jak ktoś mi wyliczał: tego nie powinnam jeść, możne zjedz lepiej banana?

Niestety taki tok rozumowania zakończył się, gdy lekarz kazał mi schudnąć. Bolało mnie kolano. Zrobił odpowiednie badania, po czym stwierdził, że dopóki nie schudnę kolano może mnie boleć. Jak to schudnąć? Przecież to moja sprawa jak wyglądam, ale lekarz podszedł do mnie bardzo rzeczowo. Powiedział, że go nie obchodzi to jak wyglądam, jego interesuje tylko moje zdrowie i z racji zdrowotnych bardzo prosi mnie bym przemyślała jego propozycję. Jestem dorosła i tak zrobię co chce, ale on nic na to nie poradzi.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ewa
(Ocena: 5)
2017-05-10 09:54:29

U Mnie w rodzinie było podobnie. Mama gotowała dużo i niezdrowo, dlatego wszyscy byliśmy pulchni. Ja dorosłam chciałam schudnąć, ale to było wręcz niemożliwe. Miałam zbyt słaba wole, tak przynajmniej to sobie tłumaczyłam. Schudłam dopiero po zabiegu założenia balonu orbera. Zdecydowałam się na niego, bo w wieku 28 lat zaczęłam mieć problemy z kręgosłupem. Nie mogłam iść na siłownie, bo z moją wagą mogłabym sobie zrobić krzywdę. Diety na mnie nie działały, bo byłam ciągle głodna. Pewnie to dlatego, że byłam przyzwyczajona do dużych porcji jedzenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lola
(Ocena: 5)
2017-04-19 10:21:33

"możne zjedz lepiej banana?" ulubiony tekst mojego taty haha ♥

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-19 09:14:15

gratuluję :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1