Problem dnia

Wszyscy śmieją się z wyglądu mojego chłopaka... Lidia, 25 l.

18 Stycznia 2018

młody wygląd chłopaka

Mam chłopaka, z którym jestem od tak dawna, że już nawet nie pamiętam, kiedy to się zaczęło. Chyba jeszcze w gimnazjum. Znaliśmy się nawet wcześniej. Jakoś tak trwamy ze sobą i jest ok, ale niedawno tak się jakoś zamyśliłam i doszłam do dziwnych wniosków. Widzimy się codziennie, więc mogło mi to umknąć.

Byłam niedawno na imprezie u koleżanki. Towarzystwo młodsze ode mnie, ale w ogóle tego nie czułam. Myślałam nawet, że są trochę starsi, bo chłopcy jacyś tacy wyrośnięci, poważne miny i w ogóle wyglądają jak faceci. Wielu miało zarost, męską sylwetkę, a tu się okazuje, że jeszcze matury nie pisali. Było fajnie.

Potem wróciłam do domu, chłopak odwiedził mnie kolejnego dnia i zaczęłam go do nich porównywać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

xyz
(Ocena: 5)
2018-01-19 08:33:16

Ja z moim chłopakiem jestem od 3 lat, mamy po 22 lata. On też nie ma zarostu, nie ma włosów na rekach, nogach, pod pachami, nie ma tak zwanego '' meszku '' na ciele wcale. Ale jest dobrze zbudowany i z twarzy wygląda na starszego niż jest. Jeździl od dziecka do lekarzy i nikt nic nie wiedział, okazało się po wizycie u setnego dermatologa, że ma zanim hormonów męskich, wystarczy umówić się na zabieg wstrzyknięcia hormonów, które będą się rozwijały w organizmie ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 00:22:13

No faktycznie dziwne to...pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to właśnie choroba i ewidentnie mu coś dolega, skoro ma niedobór testosteronu w organizmie. Powinien iść do lekarza przebadać się. A może urodził się laską i zmieniał płeć a ty o tym nie wiesz, i zamiast męskich hormonów ma te damskie i dlatego ani jednego włoska na ciele ? ;) Ja na twoim miejscu chciałabym znać prawdę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-18 16:17:34

było

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1