Problem dnia

Jestem w ciąży i udaję, że nic nie mogę robić. Z lenistwa... Malwina

09 Maja 2017

ciężarna kobieta

Nie za bardzo wiem, czy to problem, ale jest mi trochę wstyd za samą siebie. Jestem w ciąży i zaczęłam to bardzo wykorzystywać. Mówi się, że to nie choroba, a ja właśnie tak się zachowuję. Jakbym miała raka i za chwilę umrzeć. Każda okazja jest dobra do tego, żeby pokazać, jak cierpię i jaka jestem wspaniała, a tak naprawdę nic mi nie dolega. Czuję się fantastycznie, mogłabym biegać, pracować i żyć normalnie, ale lenistwo mi na to nie pozwala. Mam tylko nadzieję, że po porodzie to minie, bo wiem, że niektórych już tym wkurzam.

Od początku nastawiłam się na to, że wezmę sobie L4 praktycznie na całą ciążę. Na początku było mi jeszcze głupio, ale w drugim miesiącu się nie wahałam. Powiedziałam lekarzowi, że nie mam siły, mało śpię, wszystko mnie boli. Chciał mnie położyć na oddziale, ale udało się załatwić zwolnienie. Tak pierwszy raz wykorzystałam swoją ciążę. To niestety nie koniec, bo teraz praktycznie całe moje życie kręci się wokół tego, jaka ja jestem biedna...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-13 00:29:08

nie wierzę w to co przeczytałam,ręce opadają

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-10 22:26:44

Ja też się całą ciążę opierdalałam i jakoś nie przytyłam dużo, bo całe 10 kg.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-09 13:56:05

Właśnie przez takie roszczeniowe babska jak ty (celowo z małej litery) wielu ludzi ma złe zdanie o ciężarnych i potem obrywa się nawet tym, które faktycznie źle się czują...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-09 07:05:44

I później się dziwicie że FACECI nie chcą zakładać rodzin, skoro mają przykład tak wrednej i roszczeniowej żony ! Rób tak dalej, a zostawi Cię szybciej niż myślisz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-09 07:03:39

O jakbym czytała o swojej siostrze, mimo że ma swój dom a jej córeczka chodzi do żłobka, to i tak całymi dniami zwala nam się do rodzinnego domu i wielce jej ciężko w ciąży, na każdy tekst typu " Olka weź może umyj naczynia", " może pranie poskładaj z suszarek", "weź poodkurzaj" ta twierdzi że jej niedobrze itd. jest dopiero w 6 miesiącu a zachowuje się jak krowa. a jak jej mówię, żeby pojechała w takim razie do siebie do domu, to ta w szloch i płacz do matki że ja ją z domu wyrzucam. Jej mąż pracuje z dojazdami od 7 do 21 więc cały ten czas baba przesiaduje u nas, wkurza mnie to strasznie bo od 16 jeszcze przychodzi moja siostrzenica i jest kompletny sajgon. Narobią obie bu....delu i jadą do domu. Oczywiście szantażuje wszystkich że jak coś zrobi to zaraz poroni ( chociaż ciąża książkowa) już tak owinęła moich rodziców wokół palca że CI żądają ode mnie żebym jej dom sprzątała. I wiecie co? Ostatnio w Rossmanie, stała taka jedna ciężarna ze mną przy szafach z kolorówką, stała chyba 30 minut ochoczo przebierając w kolorach i nagle uwaga przy kasie zaczęły się jęki, stęki a było tylko 2 osoby przed nią.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-09 00:51:07

To nie jest tak. Skoro ona czuje, ze chce poleniuchowac, tzn ze jednak ma potrzebe odpoczynku i jest zmeczona, choc swiadomie tego nie odczuwa. Ciaza to nie jest stan normalny, zatem zasadniczo, ciaza to choroba. I ma kobieta prawo byc zmeczona - rozwija sie w niej czlowiek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-09 07:07:04

O widzę, że leniwiec kolejny w natarciu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1