Problem dnia

Nie rozumiem, dlaczego za wpadkę w młodym wieku obwinia się tylko chłopaka. To nie fair! Sylwia

11 Października 2017

wpadka w młodym wieku

Jestem z małej miejscowości, gdzie wszyscy się znają. Nie trzeba było długo czekać, żeby się rozeszła wieść o ciąży mojej koleżanki. Sama mi nie powiedziała, ale takie plotki roznoszą się błyskawicznie. Wiedziałam też kto jest ojcem dziecka. Nasz wspólny kolega. Od tego czasu minęło kilka miesięcy, sensacji już nie ma, ale denerwuje mnie, że ona chodzi teraz po wsi jak jakaś bohaterka.

Wypięty brzuch, głowa do góry, wszyscy się do niej uśmiechają. Koleżanki z klasy noszą za nią torbę z książkami, wszystko za nią robią, każdy oferuje jej pomoc. Ogólnie atmosfera jest gdzieś pomiędzy radością, że tak świetnie sobie radzi i współczuciem, bo jakiś niedobry typ zrobił jej dziecko. Przepraszam bardzo, ale chyba za jej zgodą? Czy się mylę?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-13 20:15:56

Zazwyczaj w takich sytuacjach dziewczyna jest bardziej linczowana niż facet, ale osobiście jestem zdania, że albo nie powinno się zwracać na coś takiego uwagi, albo właśnie wspierać przyszłą mame. To nie Twoja sprawa czy ona jest w ciąży w takim wieku czy innym, normalnych ludzi to nie interesuje. Chyba po prostu jesteś zazdrosna o to, że Ciebie nikt tak nie traktuje, ale spokojnie... Jak kiedyś zajdziesz w ciąże to też będziesz traktowana ulgowo. To normalne, że ciężarnym się pomaga w różnych sprawach, bo przez dźwiganie, stres itd. można stracić dziecko, które możliwe, że było chciane. Skoro tak ją potępiasz to raczej nie jesteście w dobrych relacjach, więc raczej nie żaliła Ci się, że nie chce rodzić. To, że ktoś w młodym wieku zostanie samotnym rodzicem nie oznacza odrazu wpadki. Moja przyjaciółka urodziła młodo, o dziecko starała się kilka miesięcy, ojca dziecka zostawiła po jakimś czasie, wszystko z własnego wyboru, tak chciała, więc tak zrobiła i nikt nie ma prawa jej za to potępiać, bo to jej życie, nikomu krzywdy tym nie zrobiła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 07:23:48

Kobiety pomóżcie. Nie wiem co robić. Jestem w 8 tyg. ciąży mam 26 lat. Rozwiązanie wypadnie na 2.5 -3 miesiące przed ślubem, który planowaliśmy od ... 2 lat ! Zaliczki po 2-3 tysiące, znajomi i rodzina z różnych zakątków świata poinformowani, niektórzy już zaplanowali urlop, wstępnie zarezerwowali bilety, ogólnie nasz ślub i wesele było traktowane jak " wydarzenie roku 2018". Nie wiem jakim cudem zaszłam skoro mam beznadziejne wyniki krwi, ostatnio miała traginczy okres w pracy i do tego zabezpieczaliśmy się. Jak myślicie (będę rodzić przez cc ) przekaładać ślub czy w 3 miesiące uda mi się "jakoś" wyglądać i wziąć ślub. Czy sukienkę kupić teraz jak nie mam jeszcze brzucha czy później po porodzie? Jestem załamana

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 11:47:02

Oj a wystarczyło trzymać nóżki razem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 12:04:33

Myślę, że dasz radę. Znam kilka dziewczyn, które brały ślub w ciąży i takich, które brały ślub, jak najszybciej po urodzeniu, mimo, że nawet wcześniej nie planowały. Chyba, że ty się na to nie czujesz, bo wiesz, że jesteś nerwowa i i długo dochodzisz i zawsze do siebie Załatwej póki jesteś w ciąży, żeby potem się nie stresować i głowy nie zawracać. A sukienkę i wygodne buty po urodzeniu jak dojdziesz do siebie. Będzie wystarczająco rodziny żeby się zajęła maluszkiem. Możecie też wynająć pokój dla maluszka o sprawdzona opiekunkę, która będzie z dzieckiem jak będzie spać. Jednak tak jak.mowilam nie rób nic wbrew sobie i na siłę. Ślub nie ucieknie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 14:22:38

Będziesz rodzić przez cc? Jeśi to nie wskazania medyczne a Twoje widzi mi się to zrezygnuj z tego. Po porodzie naturalnym będziesz się lepiej czuć, szybciej wrócisz do siebie i szybciej będziesz mogła zacząć ćwiczyć (w miarę możliwości)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 17:51:53

Jeśli dla Ciebie uprawianie seksu z zabezpieczeniem, będąc narzeczoną i planując ślub to rozkładanie nóżek to szczerze, musisz mieć z 15 lat

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-11 14:47:01

A co cię to obchodzi?Krzywdę ci tym dziewczyna robi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-11 14:36:35

No ty chyba zartujesz. Zawsze dziewczyna obrywa najmocniej, a to puszczalska, a to rozlozyla nogi, praktycznie NIGDY pretensji to faceta nie ma, mimo ze udzial ten sam. Twoj przypadek chyba tylko potwierdza regule. Bez sensu to wszystko, OBOJE sa odpowiedzialni, zadne z nich bardziej lub mniej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-11 07:02:03

Ile razy jeszcze będziemy musiały czytać to samo?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1