Problem dnia

Kiedy ściągam stanik, robi mi się niedobrze... Mam piersi jak dziwoląg! Asia, 25 l.

23 Marca 2017

asymetria piersi

Czasami wydaje mi się, że wolałabym nie mieć w ogóle piersi, niż mieć coś takiego. Albo mieć je malutkie, żeby nie rzucały się w oczy. Teraz chodzę w wielkim staniku, ale mało kto wie, że jedną miseczkę muszę wypychać. Nie wiem, co z tym zrobić, bo to odbiera mi pewność siebie. Ciekawe, która dziewczyna czułaby się dobrze przed facetem z jedną wielką piersią, a drugą małą. To wygląda obrzydliwie i nienormalnie!

Nie wiem skąd mi się to wzięło. Na początku piersi rosły w tym samym tempie. Były dość duże, jak na mój wiek, więc nie miałam z tego powodu kompleksów. Bałam się nawet, że urosną zbyt wielkie i będę miała problem. No i mam problem, bo jedna dalej rosła, a druga się zatrzymała. Teraz wyglądam jak jakiś dziwoląg i czuję się jak inwalidka. Dziękuję Bogu, że chociaż jeden mężczyzna się tego nie wystraszył.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-31 10:40:33

asymetryczność piersi się zdarza. Musisz sobie odpowiedzieć poważnie na pytanie czy wolisz sie zaakceptować taka, jaką jesteś czy ryzykować operację plastyczną. Operacje nie zawsze się udają, poza tym będziesz miała świadomość, że masz coś sztucznego pod skórą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-23 19:28:55

na twoim miejscu powiekszylabym piers preparatem aquafilling mysle ze nie ma co sie meczyc skoro jest to dla ciebie tak uciazliwe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-27 14:03:37

Też uważam, że aquafilling się fajnie sprawdzi. Mniej inwazyjny zabieg, szybsza rekonwalescencja. Cenowo, za jedną pierś jest ok. 5000 zł. Jeszcze zależy gdzie i ile ml preparatu trzeba użyć, ale dowiedz się :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-23 12:34:21

Ja od dojrzewania mam bardziej jak flaki i po karmieniu też już leżą ale staram się o tym nie myśleć. Ludzie gorzej mają w życiu a jestem zdrowa i to się liczy. Też zawsze muszę mieć sztywny stanik bo bez niego nie mam cyckow chociaż noszę stanik 75 c. To bez niego wyglądam jakbym miała a.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-23 09:15:52

Spoko ja mam trójkątne piersi z wielkimi obwódkami i niewidocznymi sutkami. Wyglądam fatalnie bez stanika, nawet na plażę muszę mieć strój z miseczkami. Najchętniej bym je sobie zrobiła, aby były okrąglejsze ale mnie nie stać, a branie kredytów na cycki jest dla mnie zbyt daleko idące chyba

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1