Problem dnia

Nauczyciele z litości faworyzują biednych uczniów. Dostają 5 za nic! Kaja, 17 l.

10 Listopada 2016

faworyzowanie uczniów

Jestem w drugiej klasie liceum i chyba wszyscy, którzy to przeżyli, wiedzą jaka to męczarnia. Lubię się uczyć, nigdy nie miałam z tym większego problemu, ale ilość materiału jest przerażająca. Praktycznie nie mam żadnego innego życia poza szkołą. Śpię, idę na lekcje, potem zajęcia dodatkowe, wracam, odrabiam zadania, uczę się i tak w kółko. Raz na miesiąc mam wolny weekend, żeby nic nie robić. Nie użalam się nad sobą, bo wiem, że to mi się opłaci. Mam problem z czym innym.

Strasznie denerwuje mnie niesprawiedliwość. Nie znoszę jej, czegokolwiek by nie dotyczyła. A w szkole właśnie coś takiego mnie spotkało. Ja kuję całymi dniami, udzielam się, zdobywam dobre oceny i dzięki temu zdaję do następnej klasy z dobrymi wynikami, a inni nie robią nic i osiągają to samo. Moja koleżanka z klasy jest tego najlepszym przykładem, bo jest strasznym nieukiem i świetnie sobie radzi. Tylko dlatego, że jest biedna.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-12 11:22:20

To nie jest przyczyna higieny,ten nieprzyjemny zapach może być przez przyjmowanie leków, czy też kwaśne ph pochwy,niweluje się to laserowo poprzez obkurczanie pochwy, też szukam gdzie bym mogła podjąć się tego zabiegu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-11-12 09:02:13

Witam.Los nie równo rozdaje .....jej dał najwyraźniej "biedę " i łatwość przyswajania materiału szkolnego...tobie dobrobyt i zakuwanie. Z odpowiedzi to jeszcze można naciągnąć ocenę,ale na klasówce?Najwyraźniej jest lepsza,strach pomyśleć jak by się uczyła gdyby miała na to tyle czasu co ty.Kazdy ma inny krzyż do dźwigania. Spróbuj się z nią zaprzyjaźnić,może się okazać że się czegoś nauczysz...empatii.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 10:27:58

Skoro wiesz, że poświęcanie się nauce opłaci Ci się w przyszłości to dlaczego nie zajmiesz się swoimi sprawami? Jak sama powiedziałaś: matura wszystko zweryfikuje. Gdy chodziłam do liceum często coś wydawało mi się niesprawiedliwe. Wydawało mi się, że są osoby, które są bardziej faworyzowane mimo tego ,że w zasadzie niczym specjalnym się nie wyróżniali. Później przestałam się tym przejmować zajęłam się swoimi sprawami, wszystko robiła najlepiej jak potrafiłam, nie oglądając się nie innych i nieźle na tym wyszłam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 10:14:43

Matura zweryfikuje Waszą wiedzę :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 09:50:05

Widocznie nie jesteś taka inteligentna, skoro w szkole średniej musisz uczyć się całymi dniami, żeby mieć dobre oceny. Normalny młody, inteligentny człowiek jest bez problemu w stanie pogodzić naukę z rozrywką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1