Problem dnia

Cały czas nucę piosenkę sióstr Godlewskich... Anonim, 27 l.

27 Lutego 2018

tak to my siostry Godlewskie

Zawsze uważałam, że jestem ambitną osobą, która lubi ambitne rzeczy. Nigdy nie słuchałam disco polo, nie lubię filmów Patryka Vegi i stronię od ciuchów z sieciówek. Miałam wyrobiony gust i im bardziej coś jest niszowe, tym lepiej. Z własnej woli chodzę do muzeów i bywam w teatrach. Aż tu nagle coś takiego…

Koleżanka pokazała mi teledysk sióstr Godlewskich. Wiedziałam, kim są. Włączyłyśmy to, żeby się pośmiać. Problem w tym, że ona była autentycznie zażenowana, a mnie się klip spodobał. Piosenka weszła mi do głowy i cały czas ją nucę. Sama nie wiem, co się ze mną dzieje.

Już chyba kilkanaście razy tego słuchałam i uważam, że to naprawdę fajny numer. Wstydzę się do tego przyznać.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-02 21:20:14

He he, to misusz mieć słuch absolutny, żeby to zanucić :D i wyjatkową wytrzymałość, żeby to to obejrzeć i wysłuchać do końca. Czy jest sie czego wstydzić? Raczej nie, ale nie dziel się tym odkryciem ze znajomymi, co innego forum, gdzie jesteś anonimowa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Oj biedna
(Ocena: 5)
2018-02-27 22:01:27

Hahahahhaha Ja tak miałam, po Sexmasterce Głębokie gardło, jak ją usłyszałam na kanale Tommy Craze. Cierpiałam tak jakieś 3 dni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 14:36:56

fake, skoro siedzisz na papilocie to az tak dobrego gustu nie masz na pewno :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 08:51:16

Hmmm, trudno cokolwiek odpowiedzieć na takie wyznanie. Myślę, że ta twoja niszowość była na siłę. Muzyki słucha się dla przyjemności a nie dla pompowania ego. Widocznie lubisz proste, powtarzające się, elektroniczne dźwięki i mało skomplikowane teksty. Ale czy to źle? Odłóż tego Bacha, Możdżera i Chopina. Przestań się katować Sinatrą, Edith Piaf i Demarczyk (pewnie to nie są ci niszowi artyści, których słuchała autorka ale to tylko taki przykład). Sięgnij po to co ci się podoba. I mówię to całkiem serio, bo przecież nie każdy jest koneserem skomplikowanej technicznie muzyki i nie w tym nic złego. PS. Dziewczyny napiszcie czego wy słuchacie, szczególnie tych najniszowszych z niszy artystów jestem ciekawa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 01:40:37

Stephan Bodzin (celowo nienazywany dj-em, a 'music designerem'),Kraak&Smaak, Ambassadeurs (utwór Higher to arcydzieło elektroniki), Kolsch (już mniej niszowy, ale kto nie siedzi w klimacie to raczej nie zna). Uwielbiam muzykę jako taką, nie klasyfikuję jej na gatunki dobre, czy złe, jest jak jedzenie - nie dość, że jest mi w takim samym stopniu potrzebna, to po prostu musi być dobrze zrobiona. Słuchałam wielu odmiennych gatunków w swoim życiu, jestem typem poszukiwacza, choruję jak czegoś nowego nie odkryję. I przy tym kocham pop do tego stopnia, że do bólu żenuję muzycznych hipsterów. Znam na pamięć tyle radiowych hitów, że w pracy mam przydomek 'po jednej nutce'. No i co ja poradzę, że jak słyszę Gagę, czy Cher to mi się buzia cieszy? Nawet na One Direction miałam fazkę. Zero kompleksów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 07:03:39

Jak można zaśpiewać "Chciałbyś być taki jak ja?"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-02-27 06:08:40

One ładnie wyglądają... zenada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-02-27 01:25:47

Litości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-26 23:55:40

Teraz już pojechaliście, to musi fejk. Przestańcie to promować, serio liczy się dla was tylko kasa? Co z waszą godnością?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1