Problem dnia

Koleżanka wypomina mi skromną imprezę urodzinową. Milena, 22 l.

20 Lutego 2018

prezent urodzinowy

Niedawno skończyłam 22 lata. Jestem osobą towarzyską, więc chciałam jakoś ten fakt uczcić. Zaprosiłam więc parę koleżanek i kolegów z pracy i uczelni na „mały poczęstunek”. Od razu przy zaproszeniu mówiłam znajomym by się nie wykosztowali z prezentami, bo to symboliczne spotkanie. W niedzielę więc wpadło do mnie parę osób. Razem ze mną było nas dziewięcioro. Dostałam kwiaty, słodycze, książkę, płytę i jakieś kosmetyki. Tylko jedna koleżanka Marycha kupiła mi bransoletkę z Apartu.

Nawet nie chcę wiedzieć ile ona kosztowała. Na stół postawiłam tort, tartę z owocami i galaretką, dwa rodzaje babeczek i miskę z owocami i orzechami. Najpierw wypiliśmy kawę, a potem parę lampek wina i goście poszli do domu. Parę dni po urodzinach dowiedziałam się od koleżanki, że Marycha zaczęła rozpowiadać, że poskąpiłam z urodzinami, że było biednie i żałuje, że kupiła mi tak drogi prezent.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-21 12:38:17

Oddaj jej bransoletkę. Jak nie chcesz nie zrywaj znajomości, ale bierz koleżankę mocno na dystans.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-21 10:54:30

Hm też bym oddała,ale na pewno zakończyłabym znajomość.Zawsze taka osoba obgada Cię do innych i będzie sprawiała przykrość.Życie jest zbyt piękne by marnować czas na takie toksyczne znajomości :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 16:02:21

Tak, powiedziała ci, że ,,wali prawdą między oczy,, a wyśmiała cie za twoimi plecami do innych znajomych. Hipokrytka, dobre sobie. Weź jej oddaj tą śmieszną bransoletkę, żeby już nie wylewała żali do innych i zakończ tą śmieszną znajomość z tą skneruską. Co za tupeciara, jprd..,nie chciałabym nigdy w życiu mieć takich koleżanek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 08:09:40

Kurde, z jednej strony rady, by jej tę bransoletkę oddać są dobre, ale z drugiej...skoro autorka od razu zapowiedziała, że to symboliczne, towarzyskie spotkanie, to dlaczego ta jedna koleżanka wyszła przed szereg i kupiła taki drogi prezent? Inni jakoś potrafi kupić jakiś drobiazg, a ona z grubej rury - droga biżuteria i bukiet róż,a teraz obsmarowuje autorkę. Na moje oko, to jest to celowe działanie i tyle. Nie pasuje jej, trudno! Wiedziała, a jednak kupiła droższy prezent, to niech teraz nie opowiada, że to Ty poskąpiłaś...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 16:06:38

Bo to jest taki typ człowieka, od którego ja się trzymam jak najdalej. Nie dość że głupia, nie potrafi zrozumieć prostego przekazu, to jeszcze skąpa i wredna. Ja też kupiłam koleżance droższy prezent niż ten, który ona mi dała, ale jej k*rwa tego nie wypominam, niech ma dziewczyna i się cieszy. Lubię dawać ludziom prezenty i sprawia mi to satysfakcję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 07:54:17

Ja na twoim miejscu oddałabym jej tę bransoletkę. Po jej zachowaniu ewidentnie widać, ze nie podarowała ci jej od serca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 07:29:35

Oddaj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 07:05:14

Oddaj jej ten prezent skoro żałuje, że się tak wykosztowała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1