Problem dnia

Przestańcie dodawać na FB zdjęcia nagich dzieci! Nie chcę na to patrzeć... Ada

02 Sierpnia 2017

zdjęcia dzieci na facebooku

Może to, o czym chciałam wspomnieć, nie jest moim problemem, ale wydaje mi się, że problem ma moja koleżanka. Nie potrafię jej zrozumieć, bo zachowuje się naprawdę głupio. Codziennie atakuje wszystkich znajomych swoimi zdjęciami. Wiem, że mogę ją usunąć ze znajomych na Facebooku, zablokować jej posty itd., ale wolałabym nie. Lepiej byłoby jej przemówić do rozumu. Kiedy robiła głupka tylko z siebie, to była jej sprawa, ale teraz zaczyna mocno przesadzać i ośmiesza swoje małe dziecko.

Wcześniej codziennie oglądałam zdjęcia jej i jej chłopaka. Trzymają się za rączkę, całują, jadą samochodem, siedzą na przystanku, jedzą w restauracji. Choć nie chciałam, miałam relację z całego ich związku. Mało brakowało, a pstrykałaby zdjęcia w sypialni. Potem zaręczyny, ślub, wesele, podróż poślubna. Codziennie kilka zdjęć. Miałam wrażenie, że wiem o niej prawie wszystko, bo sama to wywleka na światło dzienne. Jej sprawa, bo jest dorosła. Wiem, że ludzie się z niej śmiali, ale to jej problem. Potem zaszła w ciążę i było jeszcze gorzej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-08-03 21:22:38

dokładnie też nie rozumiem dodawania takich zdjęć. Moja znajoma też wrzuca takie zdjęcia ma chłopca 4 lata i córkę 2 letnią . Teraz z wakacji to sa setki zdjęć tych dzieciaków na golasa . A jak jej napisałam cos na ten temat(zresztą nie tyko ja) to odpisała ze przesadzamy bo to przecież słodziutka cip.lka i siusia..ek ! no rece opadają

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
a.
(Ocena: 5)
2017-08-02 22:00:03

Te apele i tak nic nie dadzą.Mamuśki są mądrzejsze.Liczą się dla nich tylko lajki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 00:23:03

Cóż, madki mają pieluszkowe zapalenie mózgowe. Ich Brajanek i Dżejsika są przecież takie cudowne. Usuń ją w pizdu ze znajomych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 08:30:02

Trochę się zgadzam, ale to wiecznie używanie zwrotów "pieluszkowe zapalenie mózgu", brajanki, dżesiki, karyny jest już tak oklepane i nudne, że aż żal patrzeć na milionowy taki komentarz. W jakimś stopniu każdy rodzic szaleje/powinien szaleć na punkcie swojego dziecka, choć powinno to się odbywać na jakiś zasadach, by nie narobić na przyszłość wstydu dziecku. Dla mnie osobiście wstawianie co chwile zdjęć swoich dzieci jest chore, ale sam fakt bycia w nich "zakochanym", traktowania ich jak najważniejszej "rzeczy" na świecie jest akurat super - bo świadczy o tym, że ludziom przynajmniej faktycznie na dziecku zależy i będą dbać o jego dobro.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1