Problem dnia

Czuję się oszukana. Jadłam te wszystkie zdrowe batony i... przytyłam! Katarzyna

10 Stycznia 2018

zdrowe słodycze

Przyznaję, że dałam się nabrać. Myślałam, że jak moje idolki coś sprzedają i reklamują, to coś musi w tym być. Uległam i przez kilka tygodni żywiłam się głównie ich „zdrowymi” przekąskami. Tylko nikt mi wcześniej nie powiedział, że to nie jest jedzenie dla każdego. Żeby móc sobie pozwolić na taki przysmak, to wcześniej trzeba przejść przez morderczy trening i spalić milion kalorii!

Dopiero po fakcie zaczęłam przyglądać się tym produktom. Wydają się takie fit, a są bardziej kaloryczne od normalnych słodyczy. Może i zdrowsze, bo z lepszych składników i bardziej odżywcze, ale to od kalorii większość ludzi tyje. Jestem na to najlepszym przykładem. Przez miesiąc przybyło mi prawie 5 kilogramów i teraz nie wiem jak je zgubić. Czuję się oszukana.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-10 19:04:30

Boże, kobieto.... Przecież te wysokokaloryczne batony są dla osób, które uprawiają regularnie i intensywnie sport. Dla takich, co ćwiczą codziennie na siłowni po 3-4 godziny, uprawiają crossfit... I spożywa się je zazwyczaj po ostrym treningu, by dodać sobie kalorii i energii, które są niezbędne po ciężkim wysiłku. To nie są batoniki takie jak w sklepie, by je sobie podjadać kiedy w brzuszku zaburczy. Takie rzeczy się najzwyczajniej w świecie wie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-10 15:20:02

Boże co za głupia dziewucha. Chcesz schudną więc trenuj przynajmniej 4 razy w tyg. Jesteś po prostu leniwa i szukasz drogi na skróty. Niestety żeby cieszyć się ładną sylwetką trzeba się sporo napracować. Co do batonów, ich skład to daktyle i orzechy więc czego się spodziewałaś. Jest to po prostu naturalna przekąska bez dodatku cukru (daktyle same w sobie zawierają dużo cukru) i innych chemicznych dodatków. Nie jest to produkt dzięki, któremu się chudnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-10 11:22:14

Próbowałam tych batonów "by ann". Moim zdaniem są po prostu niedobre i okropnie słodkie. :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-10 08:33:36

Żeby przytyć dodatkowy kilogram musimy zjeść około 9000 kcal. W Twoim przypadku to 24 000 kcal. Musiałabyś się opychać batonami. Owszem są to zdrowe produkty ale bardzo kaloryczne. Jeśli nie trenujesz codziennie to musisz się bardzo pilnować co jesz a nie opychać się fit batonami. Stworzyły to kobiety aktywne dla osób które ćwiczą albo od czasu do czasu chcą zjeść coś słodkiego co będzie zdrową alternatywą. Żadnych słodyczy nie można jesc codziennie jeśli chce się schudnąć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-10 07:50:28

Serio? Ja nie jestem ekspertem, a wiem, że skoro moja aktywność fizyczna jest znikoma, to nie wpierdzielam słodyczy. Jakkolwiek fit czy tam eko by nie były. Sportowiec musi pochlaniac sporo kalorii, to jest jego "paliwo". Wystarczy pomyśleć. Jeśli ktoś jest głupi, to już jego biznes, a nie wina sportowca, który przede jedzenie dla innych sportowców

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-10 01:43:52

Jeśli chcesz schudnąć bez ćwiczeń to omijaj takie przekąski.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-10 00:29:03

Serio ty w to uwierzyłaś ?! :D To faktycznie naiwna jesteś jak... Jak już tak chciałaś jakieś zdrowe batony, to trzeba było sobie zrobić samemu w domu, w necie są setki przepisów na batony zbożowe, ale ty wolałaś kupować tą chemię i się truć - twoja sprawa. Najlepiej byłoby w ogóle zrezygnować ze słodyczy, bo nawet te domowe mają kalorie (ale nie tyle co sklepowe) ale jak zjesz tego jednego domowego batona dziennie, to nic się nie stanie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1