Problem dnia

Czuję presję koleżanek, żeby wreszcie stracić dziewictwo... M., 17 l.

07 Listopada 2017

x

W tym roku szkolnym rozpoczęłam naukę w technikum, mam 17 lat. Mój problem polega na tym, że praktycznie większość moich koleżanek dobiera się już w pary, mają faceta. Mi się do niczego nie śpieszy, zajmuję się sobą. Też bym chciała za jakiś czas móc usłyszeć że jestem dla kogoś ważna itp., ale póki co myślę sobie, że mam czas. Teraz widzę że jest chyba inaczej. Kiedyś rozmawiałyśmy z moimi trzema koleżankami o wakacjach i jedna z nich powiedziała że może byśmy gdzieś pojechały w następne wakacje z naszymi chłopakami. 

Ja jestem sama i jedna mi powiedziała: „No, musisz sobie znaleźć chłopaka”. Co to ma w ogóle być?! Nic nie muszę, ewentualne mogę. Poza tym, to nie dziewczyna powinna starać się o faceta ale na odwrót moim zdaniem. Ta dziewczyna co mi tak powiedziała to zrobiła to już wiele razy. Ja nigdy nie wiem co powiedzieć, jakieś dobre riposty przychodzą mi do głowy po fakcie. Ona ma chłopaka, rok starszego, chodzi z nami do szkoły. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonimka
(Ocena: 5)
2017-11-09 15:40:28

Ja głupia uległam takiej presji w wieku właśnie niecałych 18 lat. Dziś mam 25 i kochającego męża. Okropnie żałuję tamtego wydarzenia. Z własnej perspektywy, po takim czasie powiem tyle- nie warto... towarzystwo w jakim się obracamy czasami ma na nas destrukcyjny wpływ.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-07 08:47:11

Ale bełkot, jak 14 latka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-07 08:11:52

Primo jesteś bardzo, bardzo młodziutka i naprawdę nie ma do czego się śpieszyć. Zwłaszcza, że w tym wieku wiele dziewczyn dużo mówi dla popisania się przed rówieśnicami. Seks zwłaszcza pierwszy warto przeżyć z facetem, którego się kocha, nie mówię, że to ma być facet, do końca twojego życia, w moim przypadku tak nie było. Mój pierwszy raz był z facetem w wieku 20 czy 21 lat, z moim ówczesnym chłopakiem i byliśmy ze Sobą ponad 4 miesiące Niestety będę brutalna, ale chłopcy w tym wieku są straszni oni potrzebują "eksplozji", szczerze ten seks ani nie jest na początku tak przyjemny, chodzi o spuszczenie męskich emocji niż przyjemność kobiety. Rzadko, który młody chłopak potrafi skupić się na swojej partnerce.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-07 08:04:13

Masz jeszcze dużo czasu na to i absolutnie nie spiesz się :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1