Problem dnia

Boję się mojej błony dziewiczej! Chyba pójdę do lekarza ją przeciąć... Anonim, 21 l.

11 Lutego 2017

utrata dziewictwa

Mam 21 lat i cały czas jestem jeszcze dziewicą. Miałam kilku chłopaków, z którymi do czegoś tam doszło, ale na prawdziwy seks nigdy się nie zgodziłam. Zawsze im mówiłam, że nie jestem gotowa i muszę być pewna, że on jest tym jedynym. Tak naprawdę chodziło tylko o strach, bo w sumie chętnie bym to zrobiła. Miałam przynajmniej kilka okazji od 17 roku życia.

Przeraża mnie myśl o tym, że w środku mam twardą błonę, którą najpierw trzeba przebić. To na pewno będzie bolało i poleje się krew, a ja nie jestem zbyt wytrzymała. Zaraz zemdleję albo wpadnę w panikę. Samego stosunku się nie boję.

Różne rzeczy czytam na ten temat. Niektóre dziewczyny nic nie poczuły, a inne twierdzą, że ból był nie do wytrzymania i już nigdy więcej tego nie zrobią.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-13 14:56:56

Niestety miałam taki rodzaj błony dziewiczej której pozbyć mogłam się tylko i wyłącznie u ginekologa. Była tak twarda ,ze nie mogłam zakładać nawet najmniejszego rozmiaru tampona są różne rodzaje błony dziewiczej i nie wszystkie są aż tak podatne na przerwanie podczas sexu zgłoś się do lekarza ginekologa on określi czy istnieje potrzeba jego ingerencji czy może jednak da się to zrobić naturalnie. Jeśli jednak trzeba będzie przeciąć ja chirurgicznie nie stresujące się to nie boli znieczulenie miejscowe szybkie laserowe przecięcie (jedyne nie do końca przyjemne uczucie) i po krzyku. Powodzenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonimus
(Ocena: 5)
2017-02-13 00:23:28

Przebijania błony nawet nie czuć (bynajmniej ja tak miałam) za to pierwsze włożenie penisa to był dla mnie koszmar, więc i mój pierwszy raz nie był romantyczny, każda próba kończyła się moim płaczem haha, ale trzeba zacisnąć zęby i dalej pójdzie. No i w sumie błony się nie przebija, ona i tak ma otwór, przez który wypływa miesiączka, penis tylko ją rozciągnie, nie martw się :) No i na zakończenie dodam, że jeśli to będzie ten jedyny to możesz powiedzieć mu o swoich obawach, rozmowa z nim na pewno Cię uspokoi, przecież nie będzie nic robić na siłe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-12 16:31:30

mnie bolało, ale byłło to do wytrzymania, krwi nie było w ogóle a po 5 minutach już było wszystko ok, jakbym nigdy tej błony nie miała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-12 15:15:00

Sama przebij bonę palcem. Jeśli palec wejdzie ci do środka bez problemu to i później będzie spoko. Lepiej tak niż się stresować czy szukać lekarzy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-11 12:21:45

Mówię teraz bardzo serio - upij się troszkę przed stosunkiem :) Będziesz zrelaksowana, będziesz się mniej stresować, a alkohol dodatkowo znieczula.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-11 15:51:23

No nie wiem, ja przed planowanym pierwszym razem upiłam się w sztok a i tak bolało. Jedyna rada to zacisnąć zęby i wytrzymać. Potem zapomina się o bólu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-11 19:53:52

Co Wy macie z tym zapominaniem bólu. Błonę się zapomina, poród się zapomina, a ja do dziś pamiętam jak boli zapalenie wyrostka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-12 20:44:18

Oczywiście, że się zapomina. Człowiek wie, że bardzo go bolało, ale nie jako, że już tego bólu nie czuje to nie jest w stanie go sobie REALNIE wyobrazić, mimo, że to przeszedł. Pisze to jako osoba która przeszła parę bardzo bolesnych, powikłanych urazów i chorób. Pamiętam, że dana rzecz bardzo bolała, wiem jak mniej więcej opisać ten ból, ale teraz go przecież nie czuję więc to nie to samo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-11 11:40:41

Nie do ginekologa tylko do psychologa albo psychiatry jak już bo mega przesadzasz, to nic takiego na pewno prawie nic nie poczujesz więc nie wyolbrzymiaj bo sama się nakręcasz więc albo w końcu się przełamiesz jak będziesz gotowa i będziesz miała lub masz już stałego partnera z którym będziesz chciała to zrobić albo będziesz dziewicą do końca życia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-11 08:39:43

2 moje pierwsze stosunki bardzo bolały i było troszkę krwi, ale niedużo. Dziś już nawet nie pamiętam jaki to był ból. Głowa do góry, zrób to z odpowiednim, rozumiejącym i delikatnym facetem i będzie dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1