Problem dnia

Mama nazwała mnie... wywłoką. Tylko dlatego, że miałam już kilku chłopaków! Kaśka

11 Lipca 2017

łatwa dziewczyna

Zawsze byłam nieśmiała. O chłopaku mogłam sobie tylko pomarzyć, bo nie miałam odwagi się do żadnego odezwać. A jak odzywał się chłopak, to ja paliłam się ze wstydu. Dlatego do niedawna nie miałam nikogo bliskiego. Niedawno to wszystko się zmieniło, bo zaczęłam studia, poznałam nowych ludzi i bardzo się otworzyłam. Tak bardzo, że pewnego pięknego dnia przyprowadziłam do domu Darka.

Rodzice nie mogli uwierzyć. Przedstawiłam go jako MOJEGO CHŁOPAKA. Cudem mi to przeszło przez gardło, ale byłam z siebie dumna. Wreszcie nie jestem ostatnią samotną osobą i nikt mnie nie będzie pytał, co się ze mną dzieje. Potem to się jakoś rozleciało i zostałam sama.

Wiedziałam już, że długo nie wytrzymam i chcę się z kimś związać. Tak trafiłam na Krzyśka, którego moi rodzice też poznali.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-13 09:02:22

No ale po co ich tak do domu sprowadzasz? Na siłę chcesz pokazać, że ktoś cię jednak chce, i to nawet nie jeden? Przyprowadź dopiero jak będzie to coś poważniejszego. Ja spotykałam z różnymi facetami, ale do domu przyprowadziłam dopiero takiego, który później został moim mężem ( nie wiedziałam czy tak będzie, no ale był to już poważniejszy związek ). Byliśmy wtedy ze sobą ponad rok. Przyprowadzanie do domu każdego faceta z którym się "chodzi" po tygodniu, czy nawet miesiącu to przesada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-11 17:33:56

Po co ich tak co chwilę sprowadzasz do domu?? Jak będzie to coś poważnego to wtenczas zaproś do domu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-11 16:54:49

Po dwóch tygodniach sprowadzasz chłopaka do domu i się dziwisz? Pochodź pare miesięcy zanim do domu przyprowadzisz. A tak serio będą myśleć ze jesteś łatwa, skoro co tydzień przeprowadzasz innego jako swojego chłopaka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-11 11:18:06

twoja matka ma jakiś swój nierozwiązany problem i się wyżywa na tobie. może sama by chciała kogoś nowego? i jest zazdrosna że ty możesz... nie przejmuj się nią w każdym razie, rób swoje. chociaż może napisz jej w smsie że jej słowa bardzo cię dotknęły i nie sądziłaś że kiedykolwiek usłyszysz coś takiego od własnej matki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-11 05:23:26

moja matka mi kiedyś podobną rzecz zasugerowała, jak związek się rozpadł, a ja w ciągu dwóch miesięcy zaczęłam się spotykać z kimś innym. za to jak po rozstaniu nie miałam nikogo od ponad pół roku to sugerowała, że jestem lesbijką. także ten.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1