Problem dnia

Chłopak przestał się do mnie odzywać, kiedy zobaczył mnie bez makijażu. Marta, 22 l.

23 Maja 2018

pokazanie się chłopakowi bez makijażu

Mój problem może się wydawać głupi, ale jak się już przestaniecie śmiać, to może zrozumiecie. Każda kobieta chce wyglądać ładnie. Zawsze i wszędzie. Z jakiegoś powodu przed każdym wyjściem z domu, a tym bardziej przed randką spędzamy długie godziny na przygotowaniach. Przebieramy się, malujemy, czeszemy. Wygląd ma znaczenie i nie ma się co oszukiwać. Ja dbam o siebie czasami może przesadnie, ale dopiero wtedy czuję się pewna siebie. Makijaż to dla mnie podstawa i nigdy nie pokazuję się bez niego.

Z moim chłopakiem jestem od jakiegoś miesiąca. Nie mieszkamy ze sobą, rzadko u siebie nocujemy, więc nie miał okazji mnie zobaczyć w zupełnie naturalnej odsłonie. Zawsze coś tam na sobie miałam. Ale teraz zdarzyło się tak, że zupełnie o nim zapomniałam, zmyłam dokładnie cały make-up i on mnie taką zobaczył rano. Trzeba było widzieć, jak się przestraszył...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-24 12:32:31

ja swojemu facetowi pokazałam się bez makijażu od razu. na pierwszej randce oblałam się wodą i stwierdziłam, że już wolę siedziec bez mejkapu niż jakaś taka rozmazana i łaciata. Prędzej czy później i tak by mnie taką zobaczył. I co? Powiedział, że wyglądam słodko i dla niego mogłabym się w ogóle nie malować :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 14:55:49

było

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 13:12:05

Mój facet z kolei twierdzi, że nawet z full tapetą można sobie wyobrazić jak dziewczyna wygląda bez makijażu. A jak nie, to przynajmniej nie być tak głupim żeby wierzyć, że urodziłaś się ze pocieniowanymi powiekami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 07:35:29

Jak spotykasz się z dzieciuchem to tylko szkoda czasu. Dorośli faceci potrafią rozróżnić zrobioną od naturalnej i kochać :) Głowa do góry !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 01:05:06

Nie wiem jak szpetna musisz być żeby nakładać tyle ton tapety na gębę, że aż facet się przestraszył. Szkoda mi go.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1