Problem dnia

Zobaczyłam jego bieliznę i zwątpiłam. Jak można nosić coś takiego?! Karolina

05 Grudnia 2017

męska bielizna

Może to nie jest największy problem na świecie, ale kosztuje mnie to za dużo nerwów, żeby milczeć. Na razie mogę się wygadać tylko tu, bo nie wiem jak gadać z chłopakiem... Jesteśmy ze sobą od niedawna, jakieś 2 miesiące. To nie jest długo, ale znajomość zawędrowała już do łóżka. Ogólnie – złego słowa o nim nie powiem, ale jest pewien szczegół, który mnie dosłownie obrzydza. Chodzi o jego bieliznę, chociaż trudno nawet tak to nazwać. To są obrzydliwe gacie, które już dawno powinien wyrzucić.

Jak się czasami rozbierze do majtek, to przykro mi się patrzy. Jakieś porozciągane slipy, które wyglądają jak po tacie albo sprane bokserki z dziurami i rozerwaną gumką w pasie. Nie jestem jakąś pedantką, ale zwracam uwagę na takie rzeczy. Skoro ja się pilnuje i zawsze mam na sobie coś ładnego, to dlaczego on się tym kompletnie nie przejmuje?! Przecież to nie jest ani duży wydatek, ani tym bardziej wysiłek. Założyć czyste i ładne gacie.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 20:06:28

Mój chłopak po przeczytaniu Twojego listu stwierdził, że jedyną opcją jest wyrzucenie ich po cichu ;) lub przpadkowe zniszczenie przez pralkę?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-05 21:10:44

Powiedz mu: 'kochanie, wyrzuć te stare gacie, bo mi hydraulika szwankuje jak to widzę'. Inaczej się nie da. Też kiedyś facetowi nie mówiłam o pewnej rzeczy która mnie w łóżku doprowadzała do braku doprowadzania. 'Nie wypada' - myślałam i zwyczajnie nie potrafilo mi to przez gardło przejść. Bo jaka porządna dziewczyna zwraca chłopakowi uwagę w sprawach około-seksualnych? Chłopcom się tego nie robi, tak nas wychowano. W końcu byłam do tego stopnia sfrustrowana, ze wybuchłam za ktorymś razem, jemu się zrobiło przykro, że po prostu nie powiedziałam, tylko awanturę robię i fochy strzelam. Prosta komunikacja, a jaka trudna czasami..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 03:29:39

Ale wy macie jakieś staroświeckie poglądy, ja jebie... zamiast normalnie powiedzieć facetowi co ci leży na sumieniu, to ty ukrywasz złość bo ,,nie wypada,,. Gdzie wy się chowałyście ? Widzisz i w końcu wybuchłaś, a można było tego uniknąć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-12-05 10:36:17

Uprawisz seks z facetem a nie potrafisz mu powiedzieć żeby kupił sobie porządną bieliznę? Tylko pogratulować takiego "związku"...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-12-05 18:31:27

dokładnie... mój na początku znajomości też miewał fazy z paskudnymi spranymi gaciami, zwróciłam mu szczerze uwagę i po sprawie... nie wiem jak dorośli ludzie mogą nie rozmawiać normalnie o tym co im się nie podoba.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 03:26:58

Mój też gdy go poznałam, nosił jakieś ,,dziadkowe,, slipy porozciągane. Gdy zaczęliśmy związek, zaczęłam też kupować mu bokserki i ...polubił je. Stare majty od razu wyp.erdoliłam wszystkie do kosza. Teraz mój facet nie wyobraża sobie życia bez bokserek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-05 09:17:41

Już wiesz, jaki zrobić mu prezent na mikołaja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-05 01:28:40

To kup mu w prezencie na Mikołajki taki zestaw bokserek jak nie ma ...kobieto, ale ty masz problemy. Chciałabym takie mieć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1