Problem dnia

Uległam presji i zrobiłam TO z przymusu. Efekty są opłakane... Aga, 21 l.

18 Maja 2018

kiepski seks

Na wstępie zaznaczam, że nie jestem głupią małolatą, której się nudzi i szuka na siłę problemów. Jestem z chłopakiem od ponad dwóch lat. To przecież nie jest dużo, a między nami jest zupełnie inaczej niż na początku. To już nie to samo, nie ma tej namiętności, tej chemii. Dawniej, kiedy tylko o nim pomyślałam, miałam dreszcze, nie mówiąc już o tym co czułam kiedy mnie przytulał albo całował. Teraz, kiedy mnie przytula, nie czuję niczego niesamowitego. Nie wyczekuję już na telefon od niego tak jak dawniej. 

Dlaczego tak jest? Czy pomiędzy wszystkimi ludźmi, którzy są ze sobą już jakiś czas zanika ta niesamowita fascynacja sobą? Co będzie za parę lat? Dla mnie bardzo ważna jest ta fascynacja sobą nawzajem. On jest pierwszym moim chłopakiem, pierwszym, który tak dobrze mnie zna, z którym mogę rozmawiać absolutnie o wszystkim. Jest dla mnie bardzo ważny. Jest pierwszym chłopakiem, z którym uprawiam seks. I być może to też jest problemem. Robimy to od 1,5 roku a ja nigdy nie miałam orgazmu

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-22 20:49:22

Ja jestem z moim narzeczonym 2,5 roku razem, w łóżku jest lepiej niż na początku, cały czas jest fascynacja, motyle w brzuchu... widać nie jest on twoim jedynym, ale przecież jesteś młoda, daj sobie czas na poszukiwania, próbowanie, popełnianie błędów... a nie milczenie przez godzinę albo spanie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-18 12:46:45

Wspolczuje jesli juz po dwoch latach zwiazku dzieje sie cos takiego. Ja jestem ze swoim juz obecnie mezem 10 lat razem. Nie nudzimy sie ze soba, w lozku jest fajnie, do tej pory dajemy sobie upominki bez okazji, chodzimy na randki, jezdzimy na wspolne weekend itd. Staramy sie tak jak kiedys i na pewno nie czuje rutyny. Do tej pory ciesza mnie jego smsmy czy meile..radze porozmawiac z chlopakiem szczerze albo to zakonczyc bo jesli mial sie zmienic a nic sie nie dzieje, to zastanow sie czy chcesz byc z taka osoba..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-18 12:06:09

autorka niedojrzala emocjonalnie z wyidealizowanym przez bzdurne media podejsciem do zwiazku dwojga ludzi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-18 12:29:40

NIedojrzała emocjonalnie bo oczekuje minimum uwagi od swojego partnera?Padłam.. Skoro tak uważasz, to współczuje ci, musisz być niezłym popychadłem w swoim związku, albo wyniosłaś tragiczne wzorce z domu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-18 13:36:52

Dokładnie,. To wg Ciebie czym jest związek dwojga ludzi? Dzieleniem wspólnej przestrzeni i rachunków,bycie czyjąś zabawką erotyczną czy co, bo nie rozumiem?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-18 10:29:31

Pogoń tego leniwego dupka, 2 lata to nie 20 lat,zasługujesz na kogoś,kto będzie Cie szanował, jemu po prostu nie zależy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-18 08:17:28

Tytuł nieadekwatny do treści.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1