Problem dnia

Mam narzeczonego, ale marzę o związku z kobietą. Anonim, 23 l.

07 Marca 2018

biseksualna kobieta

Kiedy odkryłam swoje „drugie ja” w zasadzie byłam już w długoletnim związku z mężczyzną. Przedtem miałam jakieś przelotne znajomości, ale jakoś nigdy nie czułam tego czegoś. Pożądanie do mężczyzny poczułam dopiero przy moim obecnym partnerze, w zasadzie już narzeczonym i z nim też straciłam dziewictwo. Wcześniej dostawałam jakieś niewyraźne sygnały, że coś się dzieje.

Podobała mi się pupa koleżanki, czy dotykanie się z przyjaciółką po pijaku i „macanki” dla zabawy. Wiedziałam, że nie jest do końca normalne to, że mi się to podoba, jednak dusiłam to w środku, nie rozumiałam tego i starałam się tłumaczyć sobie, że wszyscy tak mają.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-08 01:25:16

Ja też nie jestem czystą hetero, bo fantazjuje o kobietach i marzy mi się romans z kobietą. Chciałabym zobaczyć, jak to jest podczas seksu lesbijskiego, chciałabym też pieścić oralnie inną kobietę ;) Ale to nie takie proste, raz, że jestem już w związku z facetem, który nie zaakceptuje nigdy trójkąta, a dwa bardzo trudno jest znaleźć jakąś lesbijkę lub bi, z wiadomych względów....faceta łatwiej zdobyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Li
(Ocena: 5)
2018-03-08 08:00:48

Fantazje i chęć zasmakowania czegos nowego nie swiadcza o biseksualizmie. Wiele kobiet heteroseksualnych doswiadcza w swoim zyciu podobnych incydentow. Nie tak trudno znaleźć kobiete o odmiennej orientacji. Wbrew pozorom jest nas mnostwo. Na portalach jest rowniez wiele ogloszen gdzie kobiety poszukuja czegos na jedna noc badz mezatek chcacych romansu. Gdyby bylo tak ciężko nie bylybysmy w zwiazkach. Jestem lesbijką i pisze to z wlasnego doswiadczenia. Kto szuka ten znajduje bez problemu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-09 01:37:23

No tak ale właśnie o to mi chodzi, że nie podejdziesz na ulicy i nie zaczniesz podrywać innej laski (tak jak podrywa się faceta) bo cię zlinczują, albo ta laska cie wyśmieje, bo akurat jest w pełni hetero... Możesz liczyć tylko i wyłącznie na internet i portale społecznościowe, w realu nigdy laski nie wyrwiesz, gdy jej nie znasz i nie wiesz jakie ma preferencje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-07 20:24:49

Zdaje się, że oprócz tego że nie jesteś heteroseksualna - nie jesteś też monogamiczna. Gdyby nie ograniczenia kulturowe wiele osób nie miałoby problemów ze swoją seksualnością.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-07 08:15:43

Jakbym o sobie czytała...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1