Problem dnia

Nikt mnie nie lubi, bo... jestem wierząca. Rówieśnicy gardzą katolikami! Dominika

24 Października 2017

katoliczka

Mam 17 lat i w przeciwieństwie do moich koleżanek, nie żyję tylko internetem, telefonami, ciuchami i chłopakami. Uważam, że mam na to wszystko czas. Nie widzę w tym nic złego, ale pod warunkiem, że ma się w głowie coś jeszcze. Ja mam swoją wiarę, której nigdy się nie wstydziłam. Jeśli wyprę się mojej religii, to nic mi już nie pozostanie. Możecie się śmiać, ale mam swoje zasady.

Do tej pory nie było z tym problemu, ale od kiedy jestem w liceum, mam z tego powodu dużo nieprzyjemności. Wszyscy uważają mnie za nawiedzoną. Tylko dlatego, że chodzę często do kościoła, noszę krzyżyk na szyi i nie boję się przeżegnać w miejscu publicznym. To ostatnie chyba najbardziej ich denerwuje. Tak się złożyło, że obok szkoły jest kościół i kiedy go mijam, zawsze wykonuję znak krzyża.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-24 19:32:03

Jak publikujecie ten sam list któryś raz, to chociaż go przeczytajcie, bo nie wiem, gdzie wy macie teraz wakacje...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-24 11:23:44

olej to i rob swoje, widocznie znajomi ze szkoly nei dorosli na tyle zeby to zrozumiec, taki wiek..na studiach bedzie latwiej :) trzymaj sie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-24 09:56:15

Serio, ktoś uważa że przeżegnanie się to robienie siary? Boże, co z tymi ludźmi? Ja sama nie jestem praktykująca , nigdy się nie żegnałam mijając kościół, bo nie byłam tego nauczona, ale żeby tak wyśmiewać kogoś kto to robi? Mam koleżanki które są bardzo wierzące, całe życie podporządkowały kościołowi, ale nikt ich nie krytykuje za to, co robią ze SWOIM życiem. O ile nie narzucasz nikomu własnych przekonań, nie robisz nic złego. Jeśli Cię za to nie lubią, to znaczy że nie są warci Twojej uwagi. Nie przejmuj się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Oliwia
(Ocena: 5)
2017-10-24 00:36:38

Dobrze ze masz pana Boga blisko siebie,na nikogo nie mozna liczyc tak jak na niego :) olewaj puste zachowanie znajomych. Nie zmieniaj się. Ja też znakiem krzyza błogosławie moich znajomych bliskich bo jak mi na kimś zależy to chce zeby bóg miał ich w opiece. Mój chłopak nie wierzy w boga ale mówi, ze to ze ja tak się o nas modlę abyśmy przetrwali wszystko to jest bardzo miłe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1