Problem dnia

Mam traumę po pierwszym razie. Nie tak to powinno wyglądać. Aga, 20 l.

03 Maja 2018

bolesny pierwszy raz

To było półtora roku temu. Byłam z moim chłopakiem po poważnej kłótni przez którą nasz związek o mało się nie rozpadł. To było z mojej winy. Chciałam żeby między nami było już dobrze. Spotykaliśmy się już od 7 miesięcy i coraz bardziej namawiał mnie na seks. Ja nigdy wcześniej tego nie robiłam i nie chciałam. Chciałam zaczekać, nie wiedziałam jak długo... pół roku, rok, dwa, dłużej - na pewno nie wtedy. I to go irytowało. Naciskał na mnie. Mówił, że jeśli mi na nim zależy to powinnam to zrobić. Nie rozumiał, że nie chciałam, nie byłam gotowa. Kiedy byliśmy sami w jego domu, zaczęliśmy się całować i wiedziałam, że znowu będzie mnie namawiał. 

Tak bardzo tego nie chciałam, ale zgodziłam się, bo nie chciałam potem znowu wysłuchiwać żalów i tłumaczyć się dlaczego znów odmówiłam. Tak bardzo bolało, ale nie chciałam mu tego mówić. Nie chciałam, bo bałam się, że pomyślałby, że coś wymyślam. Ból był okropny, płakałam wtedy tak żeby nie widział. Od tego momentu minęło już sporo czasu, a ja kompletnie nic nie czuję podczas seksu. Czytałam praktycznie wszystko co było na ten temat w internecie. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-03 18:07:52

Mam podobnie, jestem w związku z moim jedynym partnerem ale gdy byłam nastolatką zostałam zgwałcona. Również nie czuję nic przyjemnego mimo że on się stara, do tego zawsze po seksie mam wyrzuty sumienia jakbym zrobiła coś złego. Im bardziej się zaangażuję tym potem gorzej się czuję psychicznie. Udało mi się wypracować orgazm łechtaczkowy ale długo to trwało. Jeśli mam coś radzić to bądź ode mnie mądrzejsza i odważniejsza i idź do seksuologa ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-03 15:05:57

prześpij się z kimś innym

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-03 14:14:12

ile lat masz dziewczyno, 16?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-03 10:50:59

Masz mentalność 14 latki...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-03 10:34:58

Idź na kebab z sosem ostrym, wtedy na pewno coś poczujesz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1