Partner ciągle wypomina mi zdradę

„Twierdzi, że wybaczył, ale chyba kłamie”.
Partner ciągle wypomina mi zdradę
Fot. Unsplash
11.07.2024

Nie jestem dumna z tego, że zdradziłam swojego chłopaka. To było jeden jedyny raz i od razu mu się do wszystkiego przyznałam. Żałuję tego, co się stało i nigdy więcej nie popełnię tego błędu. Mój chłopak był tym załamany i najpierw od razu ze mną zerwał. Nie chciał słuchać tłumaczeń, nie chciał rozmawiać i ja to uszanowałam. Przeprosiłam go i powiedziałam, że zrozumiem każdą jego decyzję.

Parę dni się nie odzywaliśmy, więc myślałam, że to już koniec. Odezwał się jednak do mnie jak ochłonął i powiedział, że chce pogadać. Ucieszyłam się, że nie wszystko stracone. Porozmawialiśmy szczerze, nic nie ukrywałam, nic nie zatajałam. Widziałam, że cierpi, ale stwierdził, że chce nam dać drugą szansę. Wróciliśmy do siebie.

Zobacz także: Mąż zawsze psuje nasze wakacje

Teraz jest inaczej niż było wcześniej. Niby jest między nami ok., ale za każdym razem jak wychodzę z domu spotkać się ze znajomymi, słyszę przytyki na temat zdrady. On ciągle wypomina mi mój błąd. Twierdzi, że wybaczył, ale chyba kłamie.

Ja naprawdę rozumiem, że on mi już nie ufa. Ma do tego prawo, zasłużyłam sobie na to. Zastanawiam się jednak, dlaczego zdecydował się do mnie wrócić, skoro na każdym kroku słyszę teraz od niego docinki. Mówi, że kocha i że nie chce mnie nigdy stracić, a potem dogaduje mi tak, że płaczę. Kocham go, chcę z nim być, nie wyobrażam sobie bez niego życia. Mam wstręt do siebie za to, co mu zrobiłam, ale czasu nie cofnę. Jak długo będzie mnie jeszcze karał docinkami? Znoszę je bez słowa sprzeciwu od 5 miesięcy.

K.

Polecane wideo

Ranking: Najbardziej i najmniej zmysłowe znaki zodiaku
Ranking: Najbardziej i najmniej zmysłowe znaki zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 15.07.2024 15:09
Czemu osoby które zdradziły chcą wracać do partnera? Jeżeli zdradzasz to odejdź A nie niszczysz życie innej osoby. Jest coś takiego jak honor.
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 14.07.2024 23:15
Wybaczasz zdradę - nie wypominaj, nie umiesz wybaczyć - odejdź, nikt cię nie zmusza być z kimś kto zdradził. Co ma na celu takie męczenie kogoś? Pzyspawany jest do laski, że musi z nią być? Po prostu lubi się psychicznie znęcać i jest mu na rękę ta zdrada bo może ją trzymać pod butem. Ja bym odeszła i na jego i na jej miejscu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.07.2024 21:04
jak dziewczyna da się uwieść to jest nie wiadomo jaka , ale jak facet ją bzyknie to on jest w porządku?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 14.07.2024 15:57
Lampucera.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2024 20:22
po co się przyznawałaś ? Chłopak to jeszcze nie mąż , przed ślubem jesteś jeszcze wolna więc wolno Ci było . Teraz będziesz mieć porównanie jak jest z innym.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie