Mąż zawsze psuje nasze wakacje

„Czepia się mnie na każdym kroku. Wszystko krytykuje”.
Mąż zawsze psuje nasze wakacje
Fot. pexels
10.07.2024

W sierpniu czeka mnie długo wyczekiwany urlop. Nie cieszę się jednak na wolne, tak jak dotychczas. Nie będzie to relaksujący czas, bo jak co roku popsuje mi go mąż. 

Zobacz także: Mąż stosuje wobec mnie przemoc emocjonalną

Adrian to nieuleczalny pracoholik. Nie znosi wyjeżdżać na dłużej niż dwa, trzy dni. Nie potrafi po prostu wypoczywać. Potem zaczyna mieć wyrzuty sumienia, że nic nie robi. Ma kierownicze stanowisko i uważa, że jest niezastąpiony. Na wyjazdach nie radzi sobie z emocjami i staje się przykry dla otoczenia. Ciągle jest zirytowany, mimo że nie ma ku temu powodu. Czepia się mnie na każdym kroku. Wszystko krytykuje. Przez niego nie jestem w stanie się zrelaksować i cieszyć wakacjami.

Wiele razy rozmawiałam z nim na ten temat. Mówiłam mu, że w pełni go akceptuję i nie chcę zmuszać do dłuższych wypadów. Najgorsze jest to, że wcale nie chce z nich rezygnować. Przeprasza mnie i mówi, że kolejnym razem będzie inaczej. Wiem, dlaczego to robi. Ma potem czym się pochwalić w pracy. Mam dylemat. Powinnam dać mu jeszcze jedną szansę, czy tym razem pojechać na urlop z przyjaciółką?

Alicja

Zobacz także: Czy przyjaciółka słusznie się na mnie złości?

Polecane wideo

Ranking: Najbardziej i najmniej zmysłowe znaki zodiaku
Ranking: Najbardziej i najmniej zmysłowe znaki zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.08 / 5
gość (Ocena: 5) 10.07.2024 21:54
Ja mam tak na okrągło czy to wakacje czy zakupy czy praca czy wolny czas. Zawsze robie wszystko źle (mimo że źle nie jest) a dobrego słowa nie usłyszałam już tak długo że nie pamiętam kiedy ostatnio coś było dobrze...
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 1) 10.07.2024 13:40
Wyślij męża z koleżanką, a sama zostań w domu. Odpoczniesz od pracy, a po powrocie męża odpoczniesz też od niego i przyjaciółki. I to na trwałe. ;)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.07.2024 13:35
Jeśli mąż nie jest zadowolony z wypoczynku z Tobą to jedź z koleżanką. to ma być Twój wypoczynek, wolny czas, nie marnuj go szarpanie się.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.07.2024 13:03
Żona psuje wakacje ponieważ się upija. Co radzicie? Zostawić ją i poszukać lepszej czy tez tkwić z alkoholiczką w związku?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.07.2024 08:46
Z przyjaciółką tylko i wyłącznie! Na urlop czeka się cały rok!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie