Lato to najgorszy czas dla mojego związku

„W wakacje zawsze zaczyna się między nami psuć”.
Lato to najgorszy czas dla mojego związku
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rico.reinhold)
25.06.2024

Przez ostatnie dwa lata nie mogę w pełni cieszyć się z lata, chociaż to moja ulubiona pora roku. Wszystko przez zachowanie mojego chłopaka. W wakacje zawsze zaczyna się między nami psuć. 

Zobacz także: Czekałam 5 lat, aż razem zamieszkamy. Po miesiącu kazał mi się wyprowadzić

Adrian praktycznie przestaje mieć dla mnie wtedy czas. Zazwyczaj spędzamy go ze sobą dużo, bo dobrze nam razem. Jest dla mnie czuły, zabiega o mnie. Często wyjeżdżamy razem na weekendy. W lato, kiedy na horyzoncie pojawiają się jego koledzy ze szkolnych lat, nagle moja pozycja spada. Oddalamy się od siebie. Mam wrażenie, że Adrian specjalnie prowokuje kłótnie, bylebym się na niego obraziła i odwołała nasze wspólne plany. 

Nie chodzi o to, że ma zerwać z kontakt z ulubionymi kolegami, ale starać się zachować jakiś zdrowy balans. Jemu też byłoby przecież przykro, gdybym wszystkie letnie weekendy spędzała z koleżankami i zapominała o jego istnieniu. Tłumaczyłam mu wiele razy, że nie wystarczy mi wyjście na kawę raz w tygodniu. Odpowiada na to, że przesadzam. Mam przestać histeryzować i dać mu pooddychać. Obawiam się, że te wakacje będą wyglądały identycznie. Rodzice i siostra uważają, że Adrian nie traktuje mnie poważnie, inaczej tak by się nie zachowywał. Mam już mętlik w głowie. 

Ewelina

Zobacz także: Mama wpędza mnie w kompleksy

Polecane wideo

Skandaliczne stroje Bianki Censori. Dlaczego Kanye West ubiera żonę w ten sposób?
Skandaliczne stroje Bianki Censori. Dlaczego Kanye West ubiera żonę w ten sposób? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 25.06.2024 22:13
Adrian ma 18 czy 38 lat?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.06.2024 12:37
Rodzice i siostra mają rację. Jak cię potrzebuje, to masz być, a jak nie potrzebuje to masz wyp*3rd@lać i nie przeszkadzać.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 25.06.2024 09:10
Jesteś bluszczem. Jeśli nie przestaniesz się zachowywać jak pięciolatka, to cię zostawi. Ma rację, dajcie sobie nawzajem pooddychać, bo za parę lat będziesz miała dosyć jego codziennej obecności. Kolegów zna dużo dłużej i dużo lepiej, niż ciebie, i nic dziwnego w tym, że chce odnawiać z nimi relacje w czasie, gdy wszyscy mają trochę wolnego od pracy czy studiów.
odpowiedz
Pipolina (Ocena: 5) 25.06.2024 01:01
Wakacje to jest najlepszy czas na romanse, jest oczywiste że chłopak chce się wyżyć, wypuścić swego pytona, eksplorowac, a ty mu to utrudniasz.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie