Czekałam 5 lat, aż razem zamieszkamy. Po miesiącu kazał mi się wyprowadzić

„Nie mogę uwierzyć, że mnie to spotkało”.
Czekałam 5 lat, aż razem zamieszkamy. Po miesiącu kazał mi się wyprowadzić
Fot. pexels
20.06.2024

Przez 5 ostatnich lat byłam, jak mi się zdawało, w udanym związku. Do szczęścia brakowało mi tylko tego, żebyśmy razem zamieszkali. On ciągle odkładał to w czasie. Nigdy jednak nie powiedział, że w ogóle tego nie chce. Planowaliśmy wspólną przyszłość, więc godziłam się na to życie na dwa mieszkania. W końcu doszłam jednak do wniosku, że nie chcę po 5 latach czuć się tak, jakbyśmy tylko się spotykali. Chcę z nim zasypiać, robić wspólne zakupy, gotować i czuć, że tworzymy wspólny dom.

Było sporo spięć między nami o to, ale w końcu on też uznał, że nie należy odkładać tego kroku w czasie. Ustaliliśmy, że ja wprowadzam się do niego, bo on ma trochę większy metraż niż ja. Spakowaliśmy mnie, przewieźliśmy rzeczy i stwierdziliśmy, że moje mieszkanie trochę odremontujemy i wynajmiemy.

Zobacz także: Mama wpędza mnie w kompleksy

Byłam przeszczęśliwa, ale to trwało dosłownie kilka godzin. Od razu zaczął podkreślać, co, jak i gdzie mam odkładać. Jak talerz wstawiałam nie w to miejsce, co trzeba, to mówił, że go to denerwuje. Czułam się tam jak intruz, ale tłumaczyłam sobie naiwnie, że to normalne i że się stopniowo dotrzemy. Niby 5 lat byliśmy razem, ale czułam momentami, jakbyśmy w ogóle się nie znali. On miał swoje przyzwyczajenia, ja swoje. Tylko że on był u siebie, a ja u niego, więc dla mnie to było dużo trudniejsze.

Po paru spięciach wziął mnie na rozmowę i powiedział, że to nie ma sensu. Kazał mi się wyprowadzić, zaledwie po miesiącu od mojej przeprowadzki. Ciągle nie mogę uwierzyć, że mnie to spotkało. Dobrze, że miałam dokąd wracać, bo nie zdążyliśmy wynająć mojego mieszkania.

Wiem, że jest w tym dużo mojej winy. Godziłam się latami na to, żebyśmy mieszkali osobno, a trzeba to było zrobić dużo wcześniej. Straciłam 5 lat na faceta, któremu ufałam. Czuję się jak kretynka.

N.

Polecane wideo

Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują?
Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują? - zdjęcie 1
Komentarze (19)
Ocena: 4.16 / 5
Weterynarz (Ocena: 5) 03.07.2024 12:01
Mam fajny apartament 100 metrów, zrobiony pod siebie. 2x w tygodniu przychodzi pani mi posprzątać i uprać . Jem na mieście. Z kobietami się spotykam regularnie, ale tylko w weekendy, walą drzwiami i oknami, nie mogę się opędzić. W domu cenię sobie SPOKÓJ, to moja przestrzeń. Jak wpuszczę czasem którąś z was, to rano już mnie denerwuje, że ktoś zakłóca moją przestrzeń. Wam się wszystko "wydaje", prawda jest taka, że jesteście fajne do póki, jesteście jedną nogą za drzwiami i nie pewne swojej pozycji. Jak się czujecie zbyt pewnie to wam w głowach się pie..doli, "mam już go w kieszeni, teraz będzie tańczył jak mu zagram". niedoczekanie. Gość nie dal sobie wejść na głowę i oburzenie wśród samic nie mających nic do zaoferowania poza dupą. Alfa szmaci, beta płaci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.06.2024 20:06
Daj namiary na kolesia, dla mnie związek na dwa mieszkania to złoto <3. Jedno sprzedamy i kupimy drugie w sąsiedztwie, wtedy jest ideolo - każdy u siebie ma po swojemu, a między mieszkaniami i w piżamie można biegać. Przy takich warunkach finansowych, że każdy ma swoje to biorę chłopa.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 20.06.2024 22:47
5 lat czekać? Byłaś nieźle naiwna, poprostu facet miał cię gdzieś przez te 5 lat
odpowiedz
Lingwista onanista (Ocena: 5) 20.06.2024 19:04
Przykro, ale chociaż dobrze, że nie mieliście ślubu i dzieci. Byłoby jeszcze więcej zamieszania.
odpowiedz
Sztanga (Ocena: 1) 20.06.2024 16:04
Na logikę: są razem 5 lat i ona po wprowadzeniu się nie wie gdzie on trzyma talerze? Oni nigdy u niego wcześniej nie byli? On nie miała tam swojej szczoteczki i piżamy? Nie jedli u niego nigdy i nie robili posiłków? Jej wersja się kupy nie trzyma. Artykuł pisany z głowy, historia zmyślona dla głupich czytelniczek. Specjalnie wszedłem, żeby otworzyć oczy kobietą jaką wodę z mózgu im robią szmatławe portale.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie