Myślałam, że zostanę matką chrzestną. Brat wybrał jednak kogoś innego

„Jego żona mnie nie lubi i to pewnie przez nią taka decyzja”.
Myślałam, że zostanę matką chrzestną. Brat wybrał jednak kogoś innego
Fot. Unsplash
18.06.2024

Mojemu bratu kilka miesięcy temu urodziło się drugie dziecko, córeczka. Byłam pewna na 100%, że poprosi mnie o to, żebym została jego matką chrzestną, zwłaszcza że nie zrobił tego przy pierwszym dziecku. Wtedy chrzestną jego synka została jakaś dalsza kuzynka od strony jego żony. Zdziwiło mnie to, ale dobrze, ich prawo. Teraz jednak myślałam, że poprosi mnie na chrzestną, ale nic z tego. Ostatnio przypadkiem się dowiedziałam, że wybrali znowu kogoś z rodziny jego żony. Zwyczajnie jest mi przykro.

Nie dogaduję się z jego żoną, nie przepadamy za sobą. W czasie rodzinnych spotkań rozmawiamy grzecznościowo, ale nie ma chemii. Nie potrafię tego wytłumaczyć. Po prostu czasem ktoś nam nie pasuje i tak jest w tym przypadku. Nie mamy wspólnych tematów, ale też nie jesteśmy ze sobą jakieś pokłócone. Jest oschle i tyle.

Zobacz także: Mam silniejszą więź z córką siostry niż ona sama

Mam do niej żal, bo przez nią rozluźniły się też moje relacje z bratem. Dawniej byliśmy sobie naprawdę bliscy, o wszystkim sobie mówiliśmy, byliśmy non stop w kontakcie. Odkąd związał się z nią, czuję, że został nastawiony przeciwko mnie. Siedzi u żony pod pantoflem i boi się sprzeciwić. To pewnie ona zdecydowała o tym, żeby nie brać mnie na matkę chrzestną.

Kocham brata, jest dla mnie najbliższą osobą i gdy będę miała w przyszłości dziecko, na pewno poproszę go na chrzestnego. Żałuję, że on nie zrobił teraz tego samego. Cała rodzina się dziwi jego decyzji, a ja się czuję jak ktoś, kto zrobił coś złego i został „ukarany”. Wiem, że to głupie, ale nie mogę się pozbyć tego okropnego uczucia.

K.

Polecane wideo

Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny?
Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.07.2024 06:31
Chrzest to nic innego, jak oznaka ludzkiej głupoty. Czy naprawdę Ci zależy ,aby należeć do tej krwiożerczej organizacji ktora przez wieki wstrzymywała postęp i torturowała, mordowała niewinnych ludzi tylko dla tego że coś wiedzieli, a teraz udaję zbawcę świata. Molestują twoje dzieci a ty im się zwiedzasz na ucho co robiłaś w nocy z partneram. Ludzie obudźcie się mamy 21 wiek a zachowujecie się jak ta wychodowana ciemna masa przez K.K
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.06.2024 00:44
Ja znowu mam mam lepsze relacje z bratowa niż z bratem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.06.2024 13:35
Dziewczyno! Ciesz się, nie marudź. I bądź pewna, że gdy bratowej będzie cienko przy d..., to nagle zrobi się miła i zacznie dostrzegać twój potencjał. Zwłaszcza finansowy... ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.06.2024 05:50
Ciesz sie. Nie bedzie musiala kupowac dzieciakom drogich prezentow, jak to co niektorzy oczekuja
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 18.06.2024 00:07
Czasem tak bywa. Są takie synowe-bratowe, które cenią jedynie rodzinę ze „swojej strony”.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie