Zgubiłam pierścionek zaręczynowy i nie wiem, jak powiedzieć to narzeczonemu

„Wykosztował się na niego”.
Zgubiłam pierścionek zaręczynowy i nie wiem, jak powiedzieć to narzeczonemu
Fot. pexels
13.06.2024

Czuję się jak największy pechowiec świata. Niedawno zgubiłam mój pierścionek zaręczynowy, który jest dla mnie niezwykle cenny, zarówno emocjonalnie, jak i materialnie. Mój narzeczony się na niego wykosztował, a ja nawet nie mam pojęcia, gdzie mogłam go zgubić.

W weekend widziałam się z moją przyjaciółką. Najpierw poszłyśmy na zakupy, potem do kina i na obiad. Dopiero w restauracji zorientowałam się, że nie mam go na palcu. Mógł wypaść wszędzie, bo był delikatnie za luźny i nawet rozważałam, czy nie powinnam go zmniejszyć.

Zobacz także: Nie rozczulam się na widok dzieci

Boję się, jak narzeczony zareaguje na informację, że pierścionek zgubiłam. On jest teraz w delegacji, wraca za tydzień, a ja nie miałam odwagi mu powiedzieć, co się stało. Naprawdę obawiam się jego reakcji i tego, że będzie zawiedziony lub zły na mnie.

Jak powinnam podejść do tej rozmowy po jego powrocie? Rozważałam nawet zakup takiego samego pierścionka i udawanie, że to ten sam, ale chyba nie chcę tak kłamać. Źle bym się z tym czuła. Poza tym to kilka tysięcy złotych, a będziemy mieli dużo wydatków związanych z weselem. Myślę, że chyba powinnam ponieść konsekwencje swojej nieuwagi i po prostu chodzić bez pierścionka. Powiem wszystko narzeczonemu i zaznaczę, żeby nie kupował mi drugiego. Mimo wszystko załamuje mnie ta cała sytuacja.

Iga

Polecane wideo

Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny?
Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.06.2024 17:32
No i co? Chciało się drogiego pierścionka, bo jak za tani, to nie kocha, co? I teraz panika, bo fortuna przepadła na skinienie palca.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.06.2024 15:39
Powiedz prawdę, ze się puszczalaś, ściągnęłam pierścionek i poszłaś skakać na kutangach. Po dupczeniu już nie mogłaś go znaleźć. Robiłaś gałę.
odpowiedz
qqłka (Ocena: 5) 13.06.2024 12:32
Powiedz szczerze, co nastąpiło, przeproś i powiedz, że źle się czujesz w tej sytuacji. Pewnie będzie przez chwilę zły, ale zrozumie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie