Zamarzył mi się ślub na Cyprze. Narzeczony nie chce o tym słyszeć

„Ślub bierze się raz w życiu, a przynajmniej z takim założeniem. Dlaczego więc nie sprawić, żeby to był wyjątkowy dzień?”.
Zamarzył mi się ślub na Cyprze. Narzeczony nie chce o tym słyszeć
Fot. pexels
05.06.2024

Od pół roku jestem zaręczona. Powoli z narzeczonym zaczynamy ustalać szczegóły odnośnie ślubu. Myślimy nad datą, listą gości i miejscem. Tutaj pojawia się zgrzyt między nami, bo zamarzył mi się ślub na Cyprze. Parę lat temu byłam na weselu kuzynki w Toskanii i to była magia. Przyleciało kilkanaście najbliższych osób z rodziny, a potem cały weekend spędziliśmy razem na zwiedzaniu i leniwym biesiadowaniu. Najlepsze wesele, na jakim byłam, naprawdę.

Wiem, że ślub w innym kraju to wydatek, bo trzeba kupić bilety lotnicze dla gości, a przynajmniej wypada to zrobić. U nas jednak finanse nie są żadnym problemem, bo bardzo dobrze oboje zarabiamy. Narzeczony uważa jednak, że taki wyjazdowy ślub to niepotrzebne komplikacje i lepiej zorganizować wszystko w naszej miejscowości.

Zobacz także: Czy utrzymujesz kontakt ze swoimi eks?

Rozumiem jego podejście, choć jednak trochę mnie dziwi. Ślub bierze się raz w życiu, a przynajmniej z takim założeniem. Dlaczego więc nie sprawić, żeby to był wyjątkowy dzień, który zapamiętamy na zawsze? Cypr byłby idealną lokalizacją, bo tam pierwszy raz byliśmy na wakacjach jako para. Mamy sentyment do tej wyspy i wielokrotnie rozmawialiśmy, że chcemy tam jeszcze wrócić.

Mam poczucie, że jak pobierzemy się w Polsce, to będzie to pójście na łatwiznę i rezygnacja z moich marzeń. Ja nie chcę ślubu u nas, narzeczony nie chce ślubu tam. Co będzie kompromisem w takim razie?

Zuza

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥
Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 08.06.2024 14:20
Po prostu zrob mu loda to się zgodzi
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 1) 07.06.2024 07:00
Inżynier lub lekarz z Afryki, tudzież hebanowy książę ze szmatą na łbie - to coś dla ciebie, bebzoniaro.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.06.2024 18:47
Jesli nie jestescie w stanie porozumiec sie do wlasnego slubu, to jak chcesz sie z nim porozumiec w innych, wspolnyvh decyzjach? Ewidentnie macie inne potrzeby, wiec nie jestwscie dla siebie stworzeni.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.06.2024 13:04
Typowa patusiara.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2024 21:41
Narzeczony myśli trzeźwo a ty bujasz w obłokach. Ślub w Polsce a podróż poślubna na Cyprze taki będzie kompromis.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie