Siostra ubrała się nieodpowiednio na komunię mojego syna

„Byłam zażenowana jej strojem”.
Siostra ubrała się nieodpowiednio na komunię mojego syna
Fot. pexels
29.05.2024

Mój syn przystępował ostatnio do Pierwszej Komunii Świętej. Myślę, że to ważne wydarzenie zarówno w życiu dziecka, jak i jego rodziców. Chciałam, żeby przyjęcie komunijne było pięknym, rodzinnym spotkaniem. I wtedy pojawiła się moja siostra, która wszystko zepsuła swoim strojem.

Zobacz także: Czy mogłabyś być z chłopakiem, który Cię zdradził?

Powiedzieć, że założyła na siebie nieodpowiedni strój to jak nic nie powiedzieć. Wyglądała wulgarnie, jakby szła na dyskotekę, a nie na komunię. Krótka różowa sukienka z wielkim dekoltem. Świeciła biustem i tyłkiem, jakby jej się okazje pomyliły. Byłam zażenowana jej strojem.

Na przyjęciu nie chciałam afery i nic nie mówiłam, ale słyszałam, że goście o niej szepczą. Robiliśmy kilka pamiątkowych rodzinnych zdjęć, na których siostra jest, ale też prosiłam fotografa o takie, na których jej nie będzie. Po przyjęciu do niej zadzwoniłam i powiedziałam, że zachowała się bez szacunku do mnie i mojego syna. Strasznie się posprzeczałyśmy o to i teraz się nie odzywamy.

Nie wyciągnę ręki na zgodę pierwsza, bo to nie ja zawiniłam. Najgorsze jest to, że ona nie rozumie, że zachowała się beznadziejnie. Rodzina zamiast skupiać się na moim synu, plotkowała o niej i jej kiecce. Przesadziła.

Dorota

Polecane wideo

Co dzieci dostają na Pierwszą Komunię Świętą w 2024 roku? Lista najpopularniejszych prezentów
Co dzieci dostają na Pierwszą Komunię Świętą w 2024 roku? Lista najpopularniejszych prezentów - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.06.2024 23:27
Na początku myślałam że to ona ubrała go w tą sukienkę. Ale bardzo dobrze zrobiłaś prosząc fotografa o zdjęcia bez niej. Moja siostrzenica miała niedawno komunię, i trzeba się ubrać elegancko, aby pasowało do święta. Siostra wariatka ta twoja
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.05.2024 19:13
A wal się.
odpowiedz
ՏKᑌᖇᗯYՏYᑎ (Ocena: 5) 29.05.2024 22:18
Chociaz syn sie podniecil
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.05.2024 12:50
Jeśli od zawsze ma taki styl bycia i ubierania to czego się spodziewałaś? Jeśli pierwszy raz tak się ubrała to zrobiła to specjalnie
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie