Chłopak całuje mnie przy ludziach. Mam wrażenie, że robi to na pokaz

„Ja nie jestem aż tak wylewna w miejscach publicznych”.
Chłopak całuje mnie przy ludziach. Mam wrażenie, że robi to na pokaz
Fot. Unsplash
23.05.2024

Poznaliśmy się z Mikołajem w marcu. Od kilku tygodni nazywamy to już otwarcie związkiem i podchodzimy do naszej znajomości na poważnie. Nie padły jeszcze dwa najważniejsze słowa, ale jesteśmy w fazie zauroczenia, to na pewno. Ogólnie jestem przy nim bardzo szczęśliwa, ale nie mogę pojąć jednej rzeczy. Publicznego całowania się i obmacywania. Ja nie jestem aż tak wylewna w okazywaniu uczuć i zawsze wydawało mi się to zwyczajnie niekulturalne.

Zobacz także: Trzy modele damskich butów, które uwielbiają mężczyźni (i trzy, których nie znoszą!)

Mam wrażenie, że Mikołaj robi to na pokaz. Dawno nie był w poważnym związku i stara się pokazać chyba wszem i wobec, że ma dziewczynę. Tylko po co? Nie jesteśmy już dzieciakami, tylko ludźmi przed 30-tką, więc całowanie przy innych i głaskanie mnie po pośladkach jest zupełnie niepotrzebne.

Mnie to krępuje, ludzi wokół to krępuje, znajomych i obcych. Możemy okazywać sobie czułość, ale róbmy to na osobności. Nie umiem z nim o tym szczerze porozmawiać, bo sporo przeszedł w poprzednich związkach. Nie chcę żeby poczuł się odrzucony.

Dorota

Polecane wideo

Czy jesteś dobrą partnerką? Analiza ośmiu imion żeńskich od K do Z
Czy jesteś dobrą partnerką? Analiza ośmiu imion żeńskich od K do Z - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 23.05.2024 19:06
Musisz z nim pogadać, nie ma innego wyjścia no bo jak inaczej ma przestać? Dasz radę najwyżej znajdziesz lepszego a jak ten się nie zgodzi ( i jeśli jesteś zboczona) to ty zacznij go klepać po tyłku i zrob mu lodzika
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2024 14:39
Zrób mu gaUkę.
odpowiedz
qqłka (Ocena: 1) 23.05.2024 11:16
Ale jak chcesz mu to uświadomić, nie mówiąc o tym? KOMUNIKACJA TO PODSTAWA, a skoro sama (redakcjo) twierdzisz, że nie jesteście dzieciakami, to pora działać tak, jak przystało na dorosłych.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie