Boję się jeździć windą

„Kiedyś nie miałam z tym problemu. Wszystko zmieniło się przez incydent, który mi się przydarzył”.
Boję się jeździć windą
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rico.reinhold)
25.04.2024

Przestałam korzystać z windy. Muszę przyznać, że bardzo utrudnia mi to życie, bo mieszkam na szóstym piętrze. Kiedyś nie miałam z tym najmniejszego problemu. Wszystko zmieniło się po incydencie, który niedawno mi się przydarzył.

Zobacz także: LIST: „Jestem singielką od 6 lat i tracę nadzieję, że to się kiedykolwiek zmieni”

Wracałam z wieczornego spotkania z przyjaciółmi. Fajnie spędziłam czas, miałam świetny humor. Wypiłam kilka drinków. Bezpiecznie wróciłam do domu taksówką. Kilka sekund po mnie do klatki wszedł sąsiad. Niedawno się wprowadził, znam go z widzenia. W oczekiwaniu na windę zaczęliśmy rozmawiać – typowe sąsiedzkie kurtuazyjne wypowiedzi, nic prywatnego. Gdy znaleźliśmy się w windzie, nagle się do mnie zbliżył. Odsunęłam się, ale znowu zrobił to samo. Musnął moją dłoń, a potem, zaproponował znaczącym tonem, że mógłby odprowadzić mnie pod drzwi. Tak mnie to zaskoczyło, że rzuciłam tylko po cichu „dzięki, nie trzeba” i wysiadłam. On pojechał dalej.

Nie chce zabrzmieć jak panikara, ale przestraszył mnie. Musi wiedzieć, że mieszkam sama. Czuję niesmak po tym zdarzeniu. Żałuję, że nie zareagowałam gwałtowniej. Powinnam mu nawymyślać, żeby raz na zawsze wbił sobie do głowy, że ma się ode mnie trzymać z daleka. Nie korzystam więc z windy, bo boję się, że znowu go spotkam i nie zachowam się tak, jak bym sobie tego życzyła. Przyjaciółki mówią, że jestem przewrażliwiona. Faktycznie jestem?

Natalia

Zobacz także: Partner kolejny raz zapomniał o naszej rocznicy

Polecane wideo

Te buty genialnie podkręcają stylizacje. Są mega hitem na włoskich ulicach
Te buty genialnie podkręcają stylizacje. Są mega hitem na włoskich ulicach - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.05.2024 00:04
Kamery są, idź na policję
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2024 15:17
Ale o co ci chodzi? Nauebunna jeździsz windą i wmówiłaś sobie, że kto chce ciebie zruchac? Takiego bazyla?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2024 05:50
Jak on bedzie w windzie, to wlaczaj dyktafon. A twoje przyjaciolki nie maja racji. Jakis obcy facet nie powinien cie w ogole w jakis sposob dotykac. Facet widocznie wyczul, ze pilas drinka i chcial wykorzystac sytuacje. Oblesny gnoj
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.04.2024 00:13
Wcale ci się nie dziwię... Okropna sytuacja...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie