Współlokatorka nie uprzedza mnie, gdy przyprowadza gości

Kasia czuje się wtedy niezręcznie.
Współlokatorka nie uprzedza mnie, gdy przyprowadza gości
Fot. pexels
28.03.2024

Przez znajomych poznałam dziewczynę, która wydawała się całkiem sensowna do wspólnego zamieszkania. Studiuje, pracuje, jest wypłacalna. Razem poszukałyśmy odpowiedniego mieszkania i wprowadziłyśmy się do niego. Nie hałasuje, płaci, sprząta, więc teoretycznie idealna współlokatorka, gdyby nie jedna sprawa.

Zobacz także: Czy lubisz, kiedy facet ma dłuższe włosy?

Ona ciągle kogoś do siebie zaprasza. Nie miałabym nic przeciwko, gdyby mnie uprzedzała. Wiadomo, że jak siedzę sama w mieszkaniu, to chcę się wyluzować. Zakładam na siebie byle co, gotuję jakiś obiad, sprzątam, korzystam z toalety. Nagle drzwi się otwierają i ona przychodzi z przyjaciółkami, chłopakiem lub swoimi rodzicami. Nie mam nic przeciwko odwiedzinom, ale wtedy mogłabym jakoś inaczej sobie czas zaplanować. Zmienić poplamione dresy, umalować się, a nie wyglądać byle jak i być w trakcie jakiejś domowej czynności.

Ja rzadko kogoś zapraszam, ale jak ktoś już mnie odwiedza to zawsze o tym wcześniej mówię. Chyba z nią o tym porozmawiam, choć nie chcę wyjść na jakąś przewrażliwioną współlokatorkę, która ma problem nie wiadomo o co. Rozumiecie moją perspektywę, czy przesadzam?

Zuzka

Polecane wideo

Wielki horoskop miłosny na WIOSNĘ ♥
Wielki horoskop miłosny na WIOSNĘ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.03.2024 20:16
Nie ma nic gorszego niz mieszkanie z innymi, obcymi ludzmi pod jednym dachem. Wspolczuje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2024 15:05
"Kasia czuje się wtedy niezręcznie" na początku i "Zuzka" na końcu. Ktoś chyba na premię nie zasłużył. ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2024 13:57
Dziewczyno. jestes u siebie. Ty nikogo nie zapraszalas, wiec miej to gdzies. Wiecej pewnosci siebie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.03.2024 08:49
Ja myślałam że po prostu czujesz się niekomfortowo bo ktoś obcy siedzi w twojej chacie , a ty przejmujesz się tym że masz poplamiony dres i jesteś nie umalowana , serio ci ludzie nie mogli by dbać o to mniej. Jak lata temu mieszkałam z uk i wynajmowałam mieszkanie z dziewczyną i pewniego dnia przyprowadziła znajomych a ja ćwiczyłam jogę w salonie i jej koleżanka powiedzila żebym przestała bo jej chłopak się nie mnie patrzy to ja poprostu wyśmiałam zresztą podobnie jak dziewczyna z którą mieszkałam i ktora ja przyprowadziła. Od tego czasu moja wspolokatorka zawsze mówiła ma czy ktoś ma zamiar ja odwiedzić , że mną zawsze bywało różnie bo miałam dużo większe grono znajomych .
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie