Zakochałam się w swoim szefie

„Jest żonaty i 25 lat starszy ode mnie”.
Zakochałam się w swoim szefie
Fot. pexels
05.03.2024

Zakochałam się w swoim szefie. Jacek jest żonaty i starszy ode mnie o 25 lat, dlatego wiem, że nic z tego nie będzie. Nie zamierzam rozbijać jego rodziny, zwłaszcza że moje uczucie jest raczej jednostronne. Jacek okazuje mi dużo wsparcia i pomocy, dlatego dużo się dzięki niemu uczę. Sama nie wiem, jak to się stało, że zaczęłam myśleć o nim inaczej niż po prostu jako o moim szefie.

Nikomu o tym nie mówiłam, nawet najbliższej przyjaciółce. Mam poczucie, że moje uczucia są nie na miejscu. Dodam tylko, że nigdy wcześniej nie interesowałam się starszymi mężczyznami. Zawsze spotykałam się z chłopakami w moim wieku. Mam też normalną relację z moim tatą, więc to nie jest jakaś tęsknota za ojcem w moim życiu.

Zobacz także: LIST: „Od dawna nie kocham swojego męża”

Jacek jest moim zdaniem wyjątkowy. Imponuje mi wiedzą, inteligencją. Ma bardzo dobry gust. Jest też bardzo rodzinny, bo często chwali się osiągnięciami swoich dzieci.

On na pewno nie zdaje sobie sprawy z moich uczuć, bo się z nimi nie zdradzam. Czasem myślę sobie jednak co by było, gdyby wiedział. Fantazjuję wtedy o nas.

To trudne kochać kogoś bez wzajemności. Bliscy widzą, że chodzę przygaszona. Kłamię wtedy, że wszystko w porządku, ale czuję się bardzo nieszczęśliwa. Chciałabym być przy Jacku blisko, a jednocześnie czuję, że to pragnienie jest złe. Nie wiem, czy jest jakieś dobre wyjście z tej patowej sytuacji.

Beata

 

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MARZEC ♥
Horoskop miłosny na MARZEC ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.03.2024 12:32
Tak, odkochać się czym prędzej, zająć się czymś i przestać zaprzątać sobie nim głowę.Najlepiej to zmień pracę, bo szefa raczej będziesz widywać codziennie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.03.2024 11:34
Powinnaś zrobić mu loda.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.03.2024 09:23
Przejdzie ci. Skup się na sobie a nie na fantazjowaniu i wizji która sobie uroilas. Idealizujesz go w swojej głowie.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 05.03.2024 22:23
Jeżeli Jacek spędza z Tobą tyle czasu to znaczy że jemu też się podobasz. Faceci wyczuwają takie rzeczy i nie są tacy bezinteresowni we wdrażaniu w nowe obowiązki w firmie. Poczekaj, nic nie rób, za jakiś czas i tak wylądujecie w łóżku razem. I wtedy przestanie Ci się podobać zapewne. Gorzej jak zacznie się podobać jeszcze bardziej ;) Ale to nie Ty masz rodzinę, to on powinien uważać co robi.
zobacz odpowiedzi (3)
qqłka (Ocena: 5) 05.03.2024 20:15
Poczekaj parę miesięcy. Powinno wylecieć z głowy samo. Jeśli nie wyleci, dla własnego dobra zmień pracę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie