Mój chłopak ma dwa oblicza. Jedno jest dla kolegów, drugie dla mnie

„Przy nich zmienia się na gorsze”.
Mój chłopak ma dwa oblicza. Jedno jest dla kolegów, drugie dla mnie
Fot. pexels
23.02.2024

Kiedy jesteśmy sami, Piotrek jest cudowny, troskliwy, uważny i wspierający. Jednak w momencie, gdy dołączają jego kumple, jakby przemienia się w zupełnie inną osobę. Staje się bardziej arogancki, często zachowuje się w sposób, którego nie rozumiem. Ignoruje mnie, żartuje ze mnie, przeklina, a żarty często przekraczają granice dobrego smaku. Przy nich zmienia się na gorsze. Rozumiem, że chce dobrze wypaść w oczach przyjaciół, ale dla mnie wygląda to tak, jakby miał dwa oblicza. Jedno jest dla kolegów, drugie dla mnie. Tylko kiedy Piotrek jest prawdziwy?

Zobacz także: Nie mogę słuchać muzyki we własnym mieszkaniu. Sąsiadka jest strasznie przewrażliwiona

Próbowałam już kilka razy poruszyć tę kwestię. On wie, że czuję się zraniona i pominięta, gdy tak się zachowuje. Kończyło się na obietnicach poprawy, a potem znów było to samo. Nie chcę go stawiać przed wyborem „ja albo oni”, bo wiem, że przyjaźnie są dla niego ważne. Jednocześnie nie potrafię pogodzić się z tym, że moje uczucia są tak lekceważone.

Ula

Polecane wideo

Znaki zodiaku gwiazd: Anna Lewandowska, Blanka Lipińska, Julia Wieniawa & inni
Znaki zodiaku gwiazd: Anna Lewandowska, Blanka Lipińska, Julia Wieniawa & inni - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.02.2024 00:23
Przy kolegach widzisz , jego prawdziwą twarz. Kiedyś pokaże Ci ją , gdy będziecie sam na sam. Tu nie ma co liczyć na zmiany, facet szanujący kobietę, kochający tak się nie zachowuje, zeby nawet koledzy mieli go wyśmiać, to nie bedzie olewał swojej kobiety
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2024 11:38
On ma kolegow na niskim poziomie, a jego zachowanie jest dziecinne. Takiego chlopaka nie chcialabym miec
odpowiedz
Ula (Ocena: 5) 23.02.2024 08:03
Pewnie jesteście bardzo młodzi. Chłopaczki potrzebują imponować kolegom, dorośli mężczyźni znają własną wartość
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2024 00:48
"chce dobrze wypaść w oczach przyjaciół," - co? xD raczej chce zaimponować niedojrzałym chamom. szkoda, że nie chce wypaść dobrze przed tobą. masz za dużo empatii do niego, za mało do siebie. ja za takie zachowanie dziś bym z typem zerwała. bez żadnych rozmów, po prostu takie zachowanie skreśla człowieka w moich oczach.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie