Nie umiem dogadać się z moją świadkową

„Zamiast wsparcia, którego tak bardzo teraz potrzebuję, spotykam się z ciągłą krytyką”.
Nie umiem dogadać się z moją świadkową
Fot. pexels
09.02.2024

Wybór mojej świadkowej był dla mnie oczywisty od samego początku. Jest to osoba, z którą dzieliłam wiele ważnych chwil w moim życiu. Wie o mnie wszystko. W trakcie przygotowań do mojego ślubu nasza relacja zaczęła przechodzić jednak jakiś kryzys. Zaczęły pojawiać się między nami różnice zdań dotyczące organizacji wieczoru panieńskiego, wyboru jej stroju, a nawet piosenki na pierwszy taniec. Zamiast wsparcia, którego tak bardzo teraz potrzebuję, spotykam się z ciągłą krytyką z jej strony.

Zobacz także: Przyjaciółka na naszym wspólnym wyjeździe chodziła na randki

Stwierdziła, że na mój ślub chce założyć różowy garnitur. Nie pastelowy, tylko neonowy. Nie mam problemu z tym, że to nie będzie sukienka, ale zależy mi, żeby odcień jej stroju wpisywał się w kolorystykę całego wesela, a ta będzie bladoniebieska i kremowa. Będziemy sobie robić zdjęcia pamiątkowe i chciałabym, żeby wszystko ze sobą ładnie współgrało. Usłyszałam jednak, że różowy garnitur już kupiony i ona zdania nie zmieni.

Kolejna sprawa, wieczór panieński. Uznała, że najlepiej zrobić go u mnie w domu, podczas gdy ja mówiłam, że chciałabym go spędzić poza domem. Hotel, knajpa, gdziekolwiek. W domu jestem na co dzień, więc chyba nic dziwnego, że wieczór panieński wolę spędzić gdzie indziej? Usłyszałam, że tak będzie wygodniej i bez dodatkowych kosztów.

Skrytykowała też piosenkę, którą wybraliśmy z narzeczonym na pierwszy taniec. Uznała, że to mało oryginalny wybór i na co drugim weselu państwo młodzi do tego tańczą. Mam już dość jej krytykanctwa. Powiedziałam jej, że dziękuję za uwagi, ale to moje wesele i to mnie ma się podobać, a nie jej.

Nie wiem, co w nią wstąpiło. Jest zazdrosna, czy o co chodzi? Psuje mi oczekiwanie na najważniejszy dzień w moim życiu.

Zosia

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LUTY ♥
Horoskop miłosny na LUTY ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.88 / 5
gość (Ocena: 5) 20.02.2024 14:01
zazdrosna ale o ciebie. biorąc pod uwagę ten różowy garnitur
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2024 20:56
Nic nie zmieniaj, jest dobrze.
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 12.02.2024 19:05
Smutne. Zmień świadkową. Chamska i rozpuszczona. I tyle no więcej zrobić chyba nie możesz. Trzymaj się dasz radę😉
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2024 18:05
Zmień świadkowa, garnitur gdyby był pastelowy róż to jeszcze ujdzie ale neon na każdym zdjęciu będzie od razu rzucać się ona. W domu panieński? To nie Kinder party, można iść do klubu potańczyć i wypić drinki. Piosenka ma być wasza a nie jej. Zazdrosna małpa i tyle, pewnie faceta nie ma.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2024 12:10
Coś czuję po wyborze garnituru, że to mało kobieca kobieta, która będzie gardzić i kręcić nosem na cokolwiek, co jest według niej zbyt kobiece.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie