Mój chłopak jest niższy ode mnie

„Ma z tego powodu jakieś kompleksy. Zabrania mi nosić butów na obcasie”.
Mój chłopak jest niższy ode mnie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
02.02.2024

Jestem wysoką kobietą, mam 178 cm. Nie pamiętam, żeby mi to przeszkadzało. Przeciwnie, uważałam że fajnie wyróżniać się z tłumu. Bardzo lubię swoją szczupłą, proporcjonalną sylwetkę. Doceniam to, że mam bardzo długie nogi. To mój wielki atut. Nigdy nie narzekałam na brak zainteresowania ze strony facetów. Co ciekawe, często wiązałam się z tymi niższymi niż ja.

Zobacz także: Mój chłopak ciągle pakuje się w kłopoty

Tak jest i teraz. Mój partner ma 170 cm. Mimo że jestem wyższa tylko o 8 centymetrów i tak ma chyba z tego powodu kompleksy. Nie mówi o nich wprost, ale zabrania mi nosić butów na obcasie. Nie mówię tu o niebotycznych szpilkach, bo ich nie lubię, ale o delikatnym pięciocentymetrowym podwyższeniu. Gdy pokazałam się w takich na ostatniej randce, zaczął się irytować. Zupełnie stracił dobry humor. Stwierdził, że teraz wygląda przy mnie jak pajac. Nie rozumiem go. Jest bardzo atrakcyjny, szaleję za nim. Nie wiem, jak z nim o tym rozmawiać. 

Maja

Zobacz także: Czy oświadczyć się facetowi?

Polecane wideo

Nie masz pomysłu na manicure? Oto najmodniejsze inspiracje
Nie masz pomysłu na manicure? Oto najmodniejsze inspiracje - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
Ula (Ocena: 5) 12.02.2024 11:01
Mój były mąż zabraniał mi nosić szpilki bo byłam wtedy minimalnie wyższa niż on. Stawiam wyraźny akcent na słowo "były" :)
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 04.02.2024 17:38
Uciekaj póki możesz. Niscy ludzie są wredni i nikczemni. Kiedyś lekarz powiedział mi: jak może być normalny ktoś kto ma serce blisko dupy?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 03.02.2024 14:42
Po co ci taki zakompleksiony gnom? Już nigdy masz szpilek nie założyć? A wez...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.02.2024 08:28
Skoro Ci "zabrania"chodzić w szpilkach (z uwagi na wzrost), to za chwilę w sukni z dekoltem ( z uwagi na atrakcyjność w oczach innych mężczyzn, skoro ma kompleksy), a na koniec każe założyć burkę... Z tym ostatnim oczywiście żartuję, ale weź pod uwagę, że jego kompleksy będą powodować kłopoty, np. wiązać się z chorobliwą zazdrością . Także przemyśl, czy chcesz się ładować w taki związek.
zobacz odpowiedzi (1)
Lingwista onanista (Ocena: 5) 02.02.2024 17:22
Niski, ale gorsze niż wzrost są jego kompleksy. Zabierze Ci całą radość z życia
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie