Mój chłopak ciągle pakuje się w kłopoty

„Ma dwadzieścia osiem lat, ale jest nieodpowiedzialny. Działa zawsze pod wpływem emocji”.
Mój chłopak ciągle pakuje się w kłopoty
Fot. pexels
30.01.2024

Gdy poznałam Artura, zostawiłam dla niego chłopaka, z którym byłam od liceum. Byłam pewna, że znalazłam miłość życia i przyszłego męża. Niestety z każdym kolejnym miesiącem nabieram wrażenia, że fatalnie wybrałam. 

Zobacz także: LIST: „Wszyscy myślą, że jesteśmy idealną parą. Prawda jest zupełnie inna”

Artur robi bardzo dobre pierwsze wrażenie. To wulkan energii, wszędzie go pełno. Jest bardzo otwarty, zabawny, towarzyski. Z każdym błyskawicznie potrafi znaleźć wspólny język. Ludzie za nim przepadają, zwierzają mu się z problemów, a on chętnie im pomaga. To przeciwieństwo mojego ojca i brata, którzy są wiecznie ponurzy. Niestety oprócz wielu zalet ma też sporo męczących cech charakteru. Czuję się ostatnio jak jego opiekunka, a nie partnerka, bo ciągle pakuje się w kłopoty. 

Ma dwadzieścia osiem lat, ale jest nieodpowiedzialny jak nastolatek. Działa zawsze pod wpływem emocji. Reaguje zbyt impulsywnie. Z godziny na godzinę jest w stanie rzucić pracę, z której dotychczas był bardzo zadowolony. Dopiero potem dochodzi do niego, że przecież jest spłukany i niedawno wziął kredyt na samochód.

Czasem też nad sobą nie panuje. W stosunku do mnie zachowuje się bez zarzutu, ale potrafi popchnąć kumpla, który naraził mu się jakąś drobnostką. Wiem, że gdybym go nie powstrzymała, byłoby znacznie gorzej. Jego zmienność i kapryśność czasem mnie przeraża. Mam nawet wrażenie, jakby miał chorobę dwubiegunową. Kocham go, ale jednocześnie coraz mniej lubię. Przez niego ciągle żyję w stresie. On tego nie rozumie. Mówi, że przesadzam i wszystko się ułoży. Coraz mniej w to wierzę. Obawiam się, że to chyba nie jest facet dla mnie. Czy człowiek o takiej osobowości może się w ogóle zmienić? 

Agnieszka

Zobacz także: Mój związek rozpadł się po 12 latach

Polecane wideo

Nie masz pomysłu na manicure? Oto najmodniejsze inspiracje
Nie masz pomysłu na manicure? Oto najmodniejsze inspiracje - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 27.03.2024 14:17
Problem można rozpatrywać też w świetle kościelnego procesu o nieważność małżeństwa, dr Arletta Bolesta adwokat kościelny, zatwierdzony; mail: [email protected]
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2024 14:48
OMG, mój były mąż taki był. Potrafił zrezygnować z pracy, bo np zaspał i nie miał ochoty iść. Życie z takim facetem to męczarnia, olej go albo pomyśl o finansowej rozdzielności z czasem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2024 13:52
No, pakuje się w kłopoty, jesteś tym kłopotem. Hehe
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2024 05:58
Zastanów się lepiej, czy on nie ma jakiegoś zaburzenia. Dwudziestoośmiolatek zachowujący się jak dwulatek nie wróży nic dobrego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2024 05:50
Wydaje mi sie, ze jak go zostawisz, to nie podaruje ci tego tak latwo, skoro juz za bzdury popycha kolegow. Po tym co napisalas, to mam wrazenie, ze ten chlopak to idiota, ktorego jedyna moca jest oczarowanie ludzi
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie