Mam romans z kolegą mojego ojca

„Tata nie może się o tym związku dowiedzieć”.
Mam romans z kolegą mojego ojca
Fot. pexels
07.12.2023

Od kilku tygodni mam dziwny etap w moim życiu. Jestem jedną z najszczęśliwszych i jednocześnie najbardziej nieszczęśliwych osób. Zakochałam się w niesamowitym facecie, który potrafi mnie słuchać, jak nikt, rozpieszczać, dawać mi poczucie bezpieczeństwa. Jest ode mnie dużo starszy, po rozwodzie. To kolega mojego ojca.

Zobacz także: Nie chcę mówić do teściowej „mamo”. Powiedzieć jej to wprost?

Tata nie może się o tym związku dowiedzieć. To by go zniszczyło. Nie wybaczyłby ani mnie, ani jemu. Musimy ukrywać się z naszą relacją, choć chciałabym o niej wykrzyczeć każdemu. Nikomu się nie przyznałam, z kim się spotykam, bo boję się, że informacje mogłyby dotrzeć do taty.

Pod koniec grudnia będę obchodziła 20. urodziny. On ma 57 lat, ale wygląda młodziej niż na swój wiek. Jest zadbany, przystojny, bardzo elegancki. Wiem, że mu na mnie zależy. Mówi mi często, że mnie kocha. Prędzej się jednak rozstaniemy niż powiem o nas tacie. Rodzice są dla mnie bardzo ważni, nigdy nie powiedziałabym im nic, co mogłoby ich zaboleć, zwłaszcza że bardzo ostatnio cierpią przez wybryki mojego brata. Nie będę im dokładać problemów.

Nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji. Nie jestem gotowa ani na szczerość wobec taty, ani na zerwanie tej znajomości. Będę ją ukrywać tak długo, jak będzie trzeba…

K.

Polecane wideo

Horoskop miłosny na GRUDZIEŃ
Horoskop miłosny na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.02.2024 20:14
On chce cię tylko wyr****ć jesteś głupią dzi*ką
odpowiedz
NiesprawnaDiana (Ocena: 5) 07.12.2023 14:56
Niestety szanse na to że chłop wykorzystuje cię, szczególnie emocjonalnie są wysokie. Uciekaj!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2023 10:25
Dziewczyno, on Cie wykorzystuje a nie kocha. Dla niemal 60latka, 20letnia dziewczyna to jak swieze miesko. W dodatku zagarnal je, jako corke od wlasneho kolegi, to tym bardziej obrzydliwe. A to ze polecialas na tak starego faceta, swiadczy o tym, ze masz deficyt ojca i Twoj wlasny ojciec nie jest dla Ciebie zadnym oparciem. Sam fakt, ze boisz sie mu powiedziec o tym swiadczy. Szkoda Twojej mlodosci dla starego c**** taka prawda.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2023 08:48
Między moimi rodzicami były 24 lata różnicy i to była już masakra, a tu 37? Masz rację, nie mów nikomu o tej relacji bo i tak zbyt długo ona nie przetrwa. Jesteś mloda i głupia, kiedyś otworzysz oczy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2023 08:26
No cóż kolega poznaje rodzinę dogłębnie, żeby na córce się skończyło a nie poszło dolej do żony. A ty tak jesteś naiwna koleś ma doświadczenie powie ci co chcesz usłyszeć, w sumie każdy ma jakieś korzyści z takiego układy on wiadome a ty wyżej wymienione.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie