Kolega, którego znam od 4 lat, nagle zaczął dziwnie się zachowywać

„Nie pochlebia mi to. Dla mnie to podejrzane”.
Kolega, którego znam od 4 lat, nagle zaczął dziwnie się zachowywać
Fot. pexels
28.11.2023

Mam takiego znajomego, którego znam od 4 lat. Poznałam go przez moją siostrę. Zazwyczaj spotykaliśmy się na jej urodzinach, wakacyjnych grillach, sporadycznie na wspólnych imprezach. Rozmawiałam z nim, jak z pozostałymi znajomymi, czasem rzadziej, czasem częściej. Ogólnie to uważałam go za dalszego kumpla. Nigdy mnie nie podrywał, nie dopytywał siostry o mnie, nie próbował się ze mną umówić. Zero flirtu.

Nagle mu się odmieniło. Na ostatniej imprezie nie odstępował mnie na krok. Siedzieliśmy ze wszystkimi przy stole, śmialiśmy się z jakiegoś tematu w całej grupie, a on nagle na forum powiedział mi komplement. Przy każdym temacie dyskusji zwracał się głównie do mnie. Chciał ze mną tańczyć. Jak wychodziłam na balkon się przewietrzyć, wychodził za mną.

Zobacz także: Przyjaciółka okazała się moim najgorszym wrogiem

Normalnie by mi to pochlebiało, ale czułam się dziwnie. Znamy się od tylu lat, a nagle taka zmiana. Dodam tylko, że on nie rozstał się ostatnio z żadną dziewczyną. Jest sam od ponad dwóch lat, ja nie mam nikogo na stałe już od trzech. Kiedy 4 lata temu się poznawaliśmy, oboje byliśmy singlami, a mimo to wtedy z jego strony (z mojej też) nie zaiskrzyło.

Nie przeszłam też ostatnio żadnej metamorfozy. Nie schudłam, nie przytyłam, nie zmieniłam się, żeby nagle zobaczył we mnie kobietę, a nie kumpelę. Jesteśmy w podobnym wieku, więc nie chodzi też o to, że dorosłam. Pytałam siostrę, o co mu chodzi, ale też była zaskoczona jego zachowaniem względem mnie.

Spotkałyście się kiedyś z czymś takim, że kolega nagle zaczyna was podrywać? A może jest tu jakiś facet, który wyjaśni, o co właściwie tutaj chodzi. Dla mnie to jest podejrzane po prostu.

Zuza

Polecane wideo

10 najbardziej instagramowych miejsc na świąteczne oświadczyny
10 najbardziej instagramowych miejsc na świąteczne oświadczyny - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4.92 / 5
gość (Ocena: 5) 01.12.2023 23:12
Samotnym panom zdarza się robić taki "przegląd" znajomości, z desperacji... Jeśli gość ci się nie podoba, przeczekaj, udawaj, że nic nie widzisz, nie poruszaj tematu - samo przejdzie, a on pójdzie szukać dalej :P
odpowiedz
Kmk (Ocena: 5) 28.11.2023 21:28
Z braku laku bierze co pod ręką
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.11.2023 12:22
Powinnaś mu dać coś od siebie.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 28.11.2023 11:03
Moim zdaniem moglo dojsc to tzn olśnienia ze ma juz x lat i czas sie z kims związać na stale i założyć rodzine. Moze rodzina go cisnie i „nagle” zauważył ze tez jestes wolna i jego prosty męski umysl pomyślał „a w sumie to czemu nie” tylko ze Ty sie o tym nie dowiesz bezposrednio tylko przez jego Nieudolne podchody
odpowiedz
inny facet (Ocena: 4) 28.11.2023 10:55
Powód może być prosty i atawistyczny, jak ktoś wcześniej zdążył wymienić. Ale może być też tak że się zbierał z tym od roku, żeby zrobić pierwszy krok. Może powód jest inny (wydawać by się mogło bez znaczenia, ale nie zmieniłaś koloru włosów np?) Zdecyduj czy chcesz go od siebie odsunąć, czy nie, a może po prostu zapytaj o to co się dzieje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie