Moja siostra uzależniła się od operacji plastycznych

„Kto jak kto, ale ona powinna czuć się idealnie w swojej skórze. Wygląda jak sobowtór Gigi Hadid. Gdyby chciała, na pewno zrobiłaby karierę w świecie modelingu”.
Moja siostra uzależniła się od operacji plastycznych
Fot. pexels
14.11.2023

Moja starsza o trzy lata siostra zawsze wyglądała jak modelka. Wszyscy zazdrościli jej szlachetnych rysów i pięknej sylwetki. Wygląda jak sobowtór Gigi Hadid. Gdyby chciała, na pewno zrobiłaby karierę w świecie modelingu. Bardzo często ją na to namawiałam, ale mówiła, że to nie dla niej. Postawiła na karierę w IT. Robi gigantyczne wrażenie na facetach. Ciągle ktoś się w niej zakochuje. Ludzie zaczepiają Agę na ulicy i prawią jej komplementy. Tym bardziej dziwi to, że ona uważa się za niezbyt atrakcyjną.

Zobacz także: Teściowa oczekuje drogich prezentów. Mnie na urodziny nie daje nic…

Kiedy pierwszy raz mi to wyznała, myślałam że żartuje. Kto jak kto, ale ona powinna czuć się idealnie w swojej skórze. Niestety ma mnóstwo kompleksów, zupełnie jakby widziała się w krzywym zwierciadle. Ani ja, ani jej przyjaciółki, czy faceci, z którymi chodzi na randki, nie są w stanie jej przekonać, że wygląda niesamowicie. Humor poprawiają jej ostatnio tylko operacje plastyczne. 

Postanowiła wybrać się na korektę nosa. Potem przyszedł czas na powiększenie biustu i ust. To nie koniec, w planach ma wiele innych. Nie potrzebuje ich. Zamiast do gabinetu chirurga plastycznego powinna zapukać do tego, w którym znalazłaby psychoterapeutę. Co więcej, Aga nie poprawia wcale swojego wyglądu, ale wręcz go psuje. Zaczyna prezentować się nienaturalnie, jak lalka. Nie wiem, jak jej pomóc. Bardzo się o nią martwię. Co robić?

Ewelina

Zobacz także: W szpitalu zaobserwowałam, że ludzie zdradzają się na potęgę

Polecane wideo

Jakie perfumy mężczyźni najchętniej kupują kobietom? 7 zapachów, które uwielbiają nam dawać
Jakie perfumy mężczyźni najchętniej kupują kobietom? 7 zapachów, które uwielbiają nam dawać - zdjęcie 1
Komentarze (28)
Ocena: 5 / 5
Random (Ocena: 5) 22.11.2023 21:18
Skontaktuj się z kimś, znajdź dla siostry pomoc nim będzie za późno! Bo jak tak dalej pójdzie siostra zamiast z ładną buźką skończy z mordą jakiegoś ogra
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.11.2023 07:04
Niech se dorobi kutangę.
odpowiedz
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 16.11.2023 04:04
Kwestię tę (uzależnienia) można rozpatrywać też w trakcie kościelnego procesu o nieważność małżeństwa dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony, mail: [email protected]
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.11.2023 22:56
Dobra daliś my radę Ślązak™ se odpuscił
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.11.2023 22:54
Ale pamiętaj że on nadal jest na wolności
odpowiedz

Polecane dla Ciebie