Im bardziej nie umiem go zdobyć, tym bardziej go chcę

„Naprawdę nie umiem stwierdzić, na czym stoję” – pisze Natalia.
Im bardziej nie umiem go zdobyć, tym bardziej go chcę
Fot. pexels
10.11.2023

Pierwszy raz mam taką sytuację z pewnym facetem, że naprawdę nie umiem stwierdzić, na czym stoję. Gadamy ze sobą od miesiąca, w tym czasie mieliśmy tylko dwa spotkania. Na każdym z nich było supermiło. Z jego strony było jednak mało gestów czy słów, z których mogłabym wywnioskować, że mu się podobam i chciałby czegoś więcej.

Gadamy po kumpelsku, na wszystkie tematy świata. Zwierzamy się sobie, ale też żartujemy. Od czasu do czasu pojawia się flirt lub jakieś aluzje erotyczne, ale nic dalej się nie dzieje. On jest trochę nieśmiały na żywo, chyba łatwiej mu coś napisać niż powiedzieć.

Zobacz także: Ograniczyłam kontakt z koleżankami, które mają dzieci

Wydaje mi się, że ja mu jasno daję do zrozumienia, że on mi się podoba, ale nie czuję tego na 100% z jego strony. To znaczy kobieca intuicja podpowiada mi, że jestem w jego typie, widziałam, jak czasem na mnie zerkał na tych spotkaniach i w jaki sposób czasem do mnie pisze, ale z drugiej strony nigdy nic nie powiedział wprost.

Mam wrażenie, że nie umiem go zdobyć. A im bardziej nie umiem, tym bardziej chcę. Od razu zaznaczam, że to nie jest typ żadnego cwaniaka. Normalny, fajny, nieśmiały chłopak, który miał swoje przejścia związkowe.

Jak go zdobyć lub otworzyć w subtelny sposób? On naprawdę bardzo mi się podoba i nie chcę odpuścić tej znajomości, choć uwierzcie, że daleko mi do bycia desperatką.

Natalia

Polecane wideo

Co pieprzyki mówią o Tobie? Sprawdź, co oznacza ich położenie!
Co pieprzyki mówią o Tobie? Sprawdź, co oznacza ich położenie! - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.11.2023 14:57
Hh88 że i7
odpowiedz
Lexi (Ocena: 5) 12.11.2023 23:06
Ten poziom zainteresowania brzmi jak mój kolega gej, kiedy jeszcze nie widziałam że woli facetów, szkoda czasu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.11.2023 15:03
Widocznie nie dajesz to nie jest zainteresowany.
zobacz odpowiedzi (2)
Slks (Ocena: 5) 12.11.2023 14:24
Jesteś jego opcją zapasową
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 11.11.2023 21:14
Tytuł artykułu po przeczytaniu brzmi jak wypowiedź osoby chorej na jakąś obsesję. W sumie nie rozumiem problemu, przecież możesz mu powiedzieć że go kochasz. To tylko w Polsce i Rosji tak się utarło że kobieta musi czekać. I wybierać tylko z tych którym się ona podoba. A przecież może być tak, bo tak też czasami jest, że się kobiecie ci absztyfikanci nie podobają - i co wtedy - ma być skazana tylko na tych którzy chcą?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie