Mój chłopak jest zazdrosny o ginekologa

Jak słyszy, że zapisuję się na wizytę kontrolną to zaczynają się docinki pod moim adresem - pisze Magda.
Mój chłopak jest zazdrosny o ginekologa
Fot. pexels (Julion Santos)
13.09.2023

Oboje z chłopakiem mamy po 25 lat. Nie jesteśmy już dziećmi, a jednak jego zachowanie odnośnie moich wizyt u ginekologa jest dziecinne. Za każdym razem, kiedy umawiam się na wizytę do mojego lekarza, pojawia się problem i sceny zazdrości. Chłopakowi chodzi głównie o to, że mój ginekolog jest mężczyzną.

Zobacz także: Jak często zmieniać bieliznę? Lekarka wyjaśnia

Byłam u różnych lekarzy i nigdy nie zwracałam uwagi na ich płeć. Moimi ginekologami bywały też kobiety, ale akurat z moich doświadczeń wynika, że były mniej delikatne podczas badania. Z mężczyznami miałam po prostu lepsze doświadczenia w gabinecie. Nigdy nie czułam się niekomfortowo, nigdy żaden nie przekroczył granic. Wszystko odbywa się profesjonalnie. Teraz od dwóch lat regularnie chodzę do mojego ginekologa, który ma świetne opinie w Internecie i który jest po prostu wybitnym specjalistą.

Mam skłonność do różnych infekcji, miałam też nadżerkę, więc te wizyty u niego nie są raz w roku tylko zdecydowanie częściej. Dla mojego chłopaka „to podejrzane”. Jak słyszy, że zapisuję się na wizytę kontrolną to zaczynają się docinki pod moim adresem.

To jest o tyle dziwne, że nie jest o mnie zazdrosny w żadnej innej sytuacji. Potrafi być kochany, współczujący, wspierający. I jednocześnie zachowywać się tak okropnie, kiedy idę do ginekologa. Nie rozumiem tego. Zależy mi na moim związku, ale na zdrowiu przecież też. Nie będę chodzić do mojego lekarza w tajemnicy tylko dlatego, że partner ma z tym problem.

Magda

Polecane wideo

Mężczyźni o tych imionach są świetni w łóżku. Wspólnej nocy nie zapomnisz długo
Mężczyźni o tych imionach są świetni w łóżku. Wspólnej nocy nie zapomnisz długo - zdjęcie 1
Komentarze (108)
Ocena: 3.62 / 5
gość (Ocena: 5) 22.09.2023 11:54
Kup do domu komputer cyklu Cyclotest MyWay, pomocne urządzenie w kontroli płodnosci
odpowiedz
Cała prawda o kobietach (Ocena: 4) 20.09.2023 01:53
Oczywiście, że kobiety wolą mężczyzn ginekologów... Tłumacząc się tym, że są delikatniejsi itp. A co wy tam wybieracie się na pieszczoty? Skoro kobieta nie rozumie, że jej mężczyzna niekomfortowo się czuje jak inny facet ogląda ją nago (i nie tylko) to brak u takiej kobiety zrozumienia. Myślę, że gdyby mężczyźni też tak często chodzili do urologa (w tym przypadku do kobiety) jak kobiety do ginekologa to również by się nie czuły komfortowo, że np. inna kobieta dotyka intymnych stref ich mężczyzn rusza skórką itp. Myślę, że wiele tych co tak piszą, że zazdrosny partner jest idiotą jeśli zabrania chodzić do mężczyzny ginekologa to od razu by zmieniły zdanie. Fakt jest taki, że większość woli być dotykana przez mężczyzn.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 18.09.2023 23:02
A jak pójdziesz do stomatologa - mężczyzny, który będzie ci grzebał w japie i cie dotykał, to też będzie zazdrosny ?! Jprd...żenada.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 18.09.2023 15:08
Serio? To jakiś fejk.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.09.2023 21:34
Nie chciałbym takiej dziewczyny która była u mężczyzny ginekologa
zobacz odpowiedzi (35)

Polecane dla Ciebie