Dałam chłopakowi drugą szansę, a on znów mnie porzucił

„Zaręczyliśmy się, powoli planowaliśmy już ślub. I wiecie co? Znów puścił mnie kantem. Tym razem zaczął zdradzać mnie z koleżanką z pracy. Był z nią już wtedy, kiedy klękał przede mną z pierścionkiem...”.
Dałam chłopakowi drugą szansę, a on znów mnie porzucił
Fot. iStock
22.08.2023

Adam był moim pierwszym chłopakiem. Poznaliśmy się, gdy mieliśmy po siedemnaście lat. Przez sześć lat byliśmy nierozłączni. Idealna para, jak mówili wszyscy znajomi. Nasz związek zaczął się psuć, kiedy Adam zaczął studiować równolegle drugi kierunek. Miał dla mnie coraz mniej czasu. Rozumiałam to. Wiedziałam, że to będzie duże wyzwanie, ale marzył o tym, więc bardzo mu kibicowałam. Ufałam mu bezgranicznie. 

Zobacz także: Nikogo nie potrafię pokochać

Myślałam naiwnie, że nic nie może nas rozdzielić, a on zaczął romansować z koleżanką z grupy. Zostawił mnie dla niej, ale po miesiącu zaczął mnie błagać o drugą szansę. Mówił, że nikogo nigdy nie pokocha tak jak mnie, że jestem dla niego wszystkim, a romans był tylko głupim wybrykiem. Bardzo to przeżyłam. Kochałam go. Był jedyny w swoim rodzaju. Szczerze mówiąc, nie potrafiłam bez niego normalnie funkcjonować. Pozwoliłam mu więc wrócić. Rodzina i przyjaciele też mnie do tego namawiali. Bardzo go lubili. Adam zachowywał się przez te wszystkie lata bez zarzutu. 

Było ciężko, ale w końcu wyszliśmy na prostą. Wybaczyłam mu. Był czuły, opiekuńczy. Starał się bardzo i każdego dnia udowadniał mi, że dobrze zrobiłam. Minęły dwa lata. Zaręczyliśmy się, powoli planowaliśmy już ślub. I wiecie co? Znów puścił mnie kantem. Tym razem zaczął zdradzać mnie z koleżanką z pracy. Był z nią już wtedy, kiedy klękał przede mną z pierścionkiem. Potem jednak stwierdził, że nie jest gotowy na ślub, a mnie kocha jak najlepszą przyjaciółkę, a nie życiową partnerkę. Nie potrafię się z tego podnieść. Chyba nigdy już nikomu nie zaufam. Po co zawracał mi głowę? Jak mógł? Żałuję, że straciłam przez niego kolejne dwa lata życia... 

Małgosia

Zobacz także: Zapytałam go, czy mnie kocha. Odpowiedział, że…

Polecane wideo

Te modele jeansów będą hitami kolejnych miesięcy. Wyglądają fantastycznie ♥
Te modele jeansów będą hitami kolejnych miesięcy. Wyglądają fantastycznie ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 3.22 / 5
gość (Ocena: 5) 22.09.2023 12:06
Antykoncepcja jest ważna, trzeba pamiętać o skutecznym zabezpieczeniu przed niechcianą ciążą - polecam diafragmę dopochwową Caya
odpowiedz
zuzaza (Ocena: 5) 22.08.2023 16:04
u nas w zwiazku byloby to samo , jestesmy ze soba 15 lat, pewnie bysmy sie rozstali ale ze ani jego ani mnie nikt nie chce to jestesmy razem. Gdyby mnie albo jego ktos mocniej przeciagnal na swoja strone , to juz bysmy mieli innych partnerow. U nas zdrada nie wchodzi w gre , nie ma z kim.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.08.2023 14:58
Wracał, bo miał na to pozwolenie. Trzymał się drugiej opcji. A cały czas szukał lepszej.
zobacz odpowiedzi (1)
Loszko (Ocena: 1) 22.08.2023 14:40
Ale coś jeszcze dałaś? A mogłaś.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.08.2023 12:43
Jakby facet zdradził mnie raz, to nie miałby czego u mnie szukać, choćby się wieszał to nie wybaczyłabym mu. Nienawidzę kurestwa, a ty pusta jesteś, że mu zaufałaś kolejny raz i wybaczyłaś. Kurwiarzom się nie wybacza, bo wiadomo że kwestią czasu jest, że zrobią to znowu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie