Zaręczyliśmy się dwa lata temu. On wciąż nie chce rozmawiać o ślubie

„Po co prosił mnie o rękę, skoro nie ma mowy o organizacji ślubu?”.
Zaręczyliśmy się dwa lata temu. On wciąż nie chce rozmawiać o ślubie
Fot. pexels (Olena Smirnova)
08.08.2023

Jesteśmy z Maksem razem od 5 lat. Zaręczyliśmy się po trzech. Generalnie to ja więcej mówiłam na ten temat, ale też nie stawiałam żadnego ultimatum. Decyzja należała do niego. Wiedział, że jestem gotowa na zakładanie rodziny i że go kocham. To właśnie z nim chcę się zestarzeć.

Kiedy poprosił mnie o rękę w Walentynki, sądziłam, że teraz będzie już z górki. Najbardziej stresująca rzecz za nami. Okazuje się jednak, że wciąż muszę czekać. Tym razem nie na pierścionek, a na ślub. Nie ma mowy o jego organizacji, bo „ciągle coś”. Nawał pracy, wydatki na wakacje, przemęczenie. Wymówek jest pełno. Po co prosił mnie o rękę, skoro nie ma mowy o organizacji ślubu?

Zobacz także: LIST: „Mam męża, ale szpieguję swojego eks”

Rodzina dopytuje nas, kiedy zabierzemy się wesele, a ja nie wiem, co odpowiadać. Od Maksa słyszę tylko, że nie ma się co spieszyć i żebyśmy nacieszyli się narzeczeństwem. Jestem narzeczoną od dwóch lat i wreszcie chciałabym zrobić kolejny krok. Zazdroszczę kobietom, które nie mają tego problemu. Mam wrażenie, że Maks sam z siebie nic by nie zrobił. Na wszystko muszę naciskać i o wszystko muszę dopytywać. Chciałabym, żeby chciał ślubu tak samo mocno jak ja.

Weronika

Polecane wideo

Osoby o tych imionach nie mają szczęścia w miłości. Muszą oswoić się z samotnością
Osoby o tych imionach nie mają szczęścia w miłości. Muszą oswoić się z samotnością - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.08.2023 07:25
No i dobrze, że nie chce. Do poruchania nie trza ślubu.
odpowiedz
Jujj (Ocena: 5) 08.08.2023 21:47
Czyli wieczna konkubina
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.08.2023 20:10
Koleżanka zaręczona od 5 lat, w między czasie urodziło im się 2 dzieci. Ona ślub chce, on że to niepotrzebne, wymawia się na dzieci i zawsze coś
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.08.2023 14:46
Zrób jak ja. Ustal datę i ślubu i oświadczeń i mu tylko zaanonsuj, że tego i tego dnia o godzinie tej i tej ma się stawić do urzędu. Proste jak pyl.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 08.08.2023 07:12
Zerwij z nim. Odbębnił zaręczyny byś mu nie truła nad uchem ale on nie ma zamiaru się żenić. Może jak grunt mu się usunie spod nóg to otrzeźwieje a jak nie to znaczy że i tak by nigdy tego nie zrobił
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie