Interesują mnie tylko mężczyźni z problemami. Ciągle pakuję się w bardzo skomplikowane związki

„Wiążę się z mężczyznami o słabej psychice, którzy nie potrafią niekiedy radzić sobie z życiem. Zakochuje się w hazardzistach, alkoholikach, narkomanach albo osobach po traumatycznych przejściach...”.
Interesują mnie tylko mężczyźni z problemami. Ciągle pakuję się w bardzo skomplikowane związki
Fot. Unsplash (J. Gardner)
27.07.2023

Mam dwadzieścia dziewięć lat i na koncie trzy poważne związki. Każdy z nich był katastrofą i koniec końców tylko wpędzał mnie w większą depresję. To jednak nie życiowy pech. Doskonale wiem, że sama jestem sobie winna. Po prostu cierpię na bardzo dziwną przypadłość. Interesują mnie wyłącznie mężczyźni z problemami.

Zobacz także: Remont u sąsiadów nie ma końca. Trwa już od 8 miesięcy

Nieustannie pakuje się w bardzo skomplikowane relacje. Wybieram swoje przeciwieństwa. Sama jestem silna psychicznie, bardzo dobrze zorganizowana i odpowiedzialna. Można na mnie liczyć, nie puszczam nigdy słów na wiatr. Wiążę się z mężczyznami o słabej psychice, którzy nie potrafią niekiedy radzić sobie z życiem. Zakochuje się w hazardzistach, alkoholikach, narkomanach albo osobach po traumatycznych przejściach. To dla mnie największy wabik. Robię dla nich wszystko. Stawiam ich na nogi, potem im matkuję. Naiwnie wierzę, że moja miłość i oddanie ich wyleczy, że w końcu staną się inni. Oni jednak nieustannie mnie zawodzą, ranią. Myślę, że takie zachowanie ma związek z dzieciństwem. Mój ojciec miał problemy z alkoholem. Zmarł, kiedy miałam dziesięć lat. Zapił się...

Nie wiem, jak sobie pomóc. Marzę o bliskości, stabilizacji i szczęśliwym związku. Nie mam już siły na obecność toksycznych mężczyzn w moim życiu. Jak w końcu się zmienić?

Ala

Zobacz także: Wybrałam życie bez dzieci i kredytu. Rodzina traktuje mnie przez to jak czarną owcę

Polecane wideo

Ubrana w promienie słońca. Optymistyczne żółte stylizacje to jeden z największych hitów sezonu
Ubrana w promienie słońca. Optymistyczne żółte stylizacje to jeden z największych hitów sezonu - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.07.2023 19:38
Mam tak samo
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 28.07.2023 10:07
Haha moja koleżanka ma podobnie , teraz jest z jednym już z dobrych kilka lat a tu nadal zero kroku z jego strony , do tego jest zimny i nie za miły dla niej , nie rozumiem tego czemu przy nim siedzi totalnie No ale kazdy ma swoje preferencje , szkoda tylko jej
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.07.2023 14:34
Myślę, że masz osobowość "ratownika", sama siebie o to podejrzewam. Z drugiej strony,, slabi" ludzie szukają takich właśnie silnych osób, które pomogą im się dowartościować i stanąć na nogi. Gdy już nie jesteś potrzebna, odchodzą. Sama prawdopodobnie nosisz w sobie traume i chcesz ją uleczyć w ten sposób. Tak myślę w odniesieniu do moich doświadczeń.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 27.07.2023 10:58
Może masz syndrom masochisty, albo niespełnione marzenia bycia psychoterapeutą ? Sama powinnaś iść na terapię, bo jeśli kręci cię takie coś, no to faktycznie coś jest nie tak.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 27.07.2023 08:24
Sama nie rozwiążesz tego problemu. Terapia potrzebna i tyle.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie