Znalazłam swojego męża na aplikacji randkowej

„Nie wiem, co robić. Świat mi się zawalił”.
Znalazłam swojego męża na aplikacji randkowej
Fot. pexels (Cottonbro)
07.06.2023

Nie mam komu się wyżalić. Nie wiem też, co robić, bo wcześniej nie byłam w takiej sytuacji. Rozum podpowiada rozwód, ale nie wiem, czy się na to zdobędę. Świat mi się zawalił.

Wczoraj znalazłam swojego męża na aplikacji randkowej. Zaczęło się od tego, że znajoma z pracy opowiedziała mi, jak jej koleżanka dzięki pewnej grupie na Facebooku dowiedziała się, że jej facet korzysta z aplikacji randkowych. Na tej grupie kobiety wrzucają zdjęcia rozmów z tych aplikacji z różnymi facetami i ostrzegają się nawzajem przed oszustami. Jego zdjęcia przewinęły się tam parę razy i dzięki temu tamta kobieta dowiedziała się o zdradach partnera. Grupa mnie oczywiście zaciekawiła i dołączyłam do niej, żeby poczytać posty różnych osób. Jednocześnie byłam wdzięczna za to, że mnie to nie dotyczy, bo przecież mam wspaniałe małżeństwo.

Zobacz także: LIST: „Mąż zmusza mnie do urodzenia dziecka”

I oczywiście po przejrzeniu zawartości na grupie pierwszy szok. Mój mąż korzysta z aplikacji randkowej. Ze screenów wynika, że zaczepia różne kobiety, pisze otwarcie, że ma żonę i dziecko, ale szuka odskoczni. Na profilu ma zdjęcia nawet z naszym psem. Imię, wiek, lokalizacja, wszystko się zgadza. Czytałam te wszystkie komentarze, w których kobiety piszą, że „współczują żonie” i naśmiewają się z niego. Dosłownie mnie zmroziło. Nie chciałam w to uwierzyć, choć wiedziałam przecież, że to prawda. Zainstalowałam jednak aplikację, założyłam fałszywy profil i po intensywnych poszukiwaniach wreszcie go tam odnalazłam. Mąż albo mnie regularnie zdradza albo intensywnie próbuje to zrobić.

Od wczoraj nie mogę sobie znaleźć miejsca. Udaję, że wszystko jest w porządku ze względu na dziecko. Poza tym nie wiem, co mam zrobić. Nie chcę o tym rozmawiać z nikim z rodziny czy znajomych. Potrzebuję rady od osób, które były w podobnej sytuacji. Jak mu powiedzieć o tym, że wiem? I co zrobić w dalszej kolejności? Separacja, rozwód? Wybaczyć, dać szansę? Proszę o pomoc, bo naprawdę nie wiem, co dalej. Wydawało mi się, że jest nam razem dobrze i się kochamy. Jak widać, on myśli inaczej.

Martyna

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥
Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
childfree (Ocena: 5) 04.07.2023 10:01
Współczuję temu dziecku, bo zona jak zwykle bezmyślna. Z kim się związała juz wie, ale liczy nie wiadomo na co, tu nie ma dobrych rozwiązań.
odpowiedz
Xxx (Ocena: 5) 07.06.2023 20:46
Umów się z nim ,już pewnie jakąś puknął
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.06.2023 15:23
Czy to jakiś hebanowy książę?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 07.06.2023 12:24
Jako bezdzietna z wyboru współczuję bycia przywiązaną dzieckiem do takiego fagasa. Bez dziecka byłoby łatwiej: wstajesz, wychodzisz. Ja bym go chyba skonfrontowała jednak, bo by mnie to zjadło od środka. Chyba, że twoja sytuacja finansowa opiera się na mężu, to wtedy mocno się zastanów czy opcja rozwodu w ogóle jest na stole, bo jeśli nie, to spędzanie kolejnych lat w kwasie będzie chyba jeszcze gorsze, wtedy lepiej nic nie mówić.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.06.2023 09:05
Trafiłaś na faceta, który nie jest stworzony do monogamii i od czasu do czasu potrzebuje odskoczni. Natury nie oszukasz, to się nie zmieni. Nawet jeśli obieca, ze nigdy nie zdradzi to prędzej czy później będzie potrzebował odskoczni. Dobra wiadomość jest taka, ze on potrzebuje jedynie się zabawić, nie szuka uczucie. Mysle, ze kocha Cię, ale ma konkretne potrzeby fizyczne. Piłeczka po Twojej stronie, bo możesz go rzucić jeśli sobie tego nie wyobrażasz, albo zaakceptować to, ze skoczy sobie w bok raz na pół roku. Wiem, ze takie pary istnieją i są szczęśliwe. Znam taka, gdzie oboje sobie tak skaczą czasem, znam taka, gdzie facet czegoś takiego potrzebuje, znam tez taka, która szuka drugiej pary do wspólnych zabaw. Przykro to stwierdzić, ale na świecie dużo jest takich zachowań, a piękna romantyczna miłość to już rzadkość. Życzę powodzenia i podjęcia decyzji w zgodzie z sobą.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie