Mój chłopak w czasie kłótni wychodzi z domu bez słowa

Ewa nie rozumie takiego zachowania.
Mój chłopak w czasie kłótni wychodzi z domu bez słowa
Fot. Unsplash (Jorge Bermudez)
02.06.2023

W każdym związku zdarzają się nieporozumienia i kłótnie. To zupełnie normalne. Ludzie podnoszą na siebie głos, czasem płaczą, czasem mówią sobie przykre rzeczy. Do tej pory moje kłótnie z poprzednimi partnerami wyglądały właśnie w ten sposób. Z Filipem jest inaczej.

Zobacz także: Mąż faworyzuje jedno z naszych dzieci

Zaczynamy się o coś kłócić, pada kilka nieprzyjemnych zdań czasem z mojej, czasem z jego strony, a potem on bez słowa wychodzi z domu. Za każdym razem pytam go, gdzie idzie i dlaczego ucieka, ale nie doczekuję się odpowiedzi. Trzaśnięcie drzwiami i już go nie ma. Wraca zwykle po paru godzinach. Nie wyjaśnia, co robił i gdzie był. Podejrzewam, że po prostu spaceruje, żeby ochłonąć lub jedzie do kumpla się wygadać. Nie zmienia to jednak faktu, że takie uciekanie od rozmowy bez słowa jest brakiem szacunku względem mnie.

Czy Wasi partnerzy, mężowie robią podobnie? Jak się zachowywać w takiej sytuacji?

Ewa

 

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥
Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 4.82 / 5
gość (Ocena: 5) 03.06.2023 17:43
zmień zamki podczas jego wyjścia to się zdziwi i zastanowi
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.06.2023 21:34
Normalna rzecz, nie chce się kłócić, ani nie chce ciebie, ma cię już dosyć, wasze kłótnie najwyraźniej go bardzo zniechęciły do ciebie więc wychodzi.Nie widzę też tu okazywania braku szacunku, po prostu nie chce juz ciebie i zmęczony jest już waszymi klótniami więc wychodzi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.06.2023 16:40
Zostaw pajaca, to jeszcze mentalne dziecko. Gratuluje jego rodzicom wychowania takiego bezmózga.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.06.2023 14:45
Zalezy jak sie kluca,bo jak jedno drugiemu mowi cos przykrego to to nie jest normalny zwiazek. Tu najpierw piszeszo klutni, a potem,ze on ucieka od rozmowy. To klutnia czy rozmowa w koncu? Jesli sie na niego wydzierasz (moze o blahostki, nie wiem bo nie podalas przykladu) to cos z toba nie tak, a jesli mowisz do niego co ci sie nie spodobalo i on wychodzi, to raczej on niedorosl do zwiazku
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.06.2023 12:31
Dziecinne zachowanie, znajdź sobie kogoś poważnego
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie