Mój chłopak ciągle zmienia prace. Nie mam już siły go wspierać

„Mój narzeczony to perfekcjonista i pracoholik. Do wszystkich zadań w pracy podchodzi bardzo poważnie. Jeśli pracuje sam, wszystko wychodzi mu świetnie. Jeżeli tylko ma zacząć pracę nad projektem w grupie, od razu zaczynają się problemy...”.
Mój chłopak ciągle zmienia prace. Nie mam już siły go wspierać
Fot. Unsplash (A. Sharma)
11.05.2023

Marek jest zdolny, zabawny i bardzo czuły. Szybko się w nim zakochałam. Jesteśmy razem ponad trzy lata. Niedawno zaskoczył mnie pierścionkiem zaręczynowym. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest jednak ideałem. Kocham go pomimo jego wielu wad, które ostatnio bardzo uprzykrzają nam życie. Marek to straszny nerwus. W domu najczęściej nie wybucha. Wie, że tego nie cierpię i nie akceptuję wyżywania się na innych. Irytuje się najczęściej w pracy. To właśnie w tym środowisku nie potrafi nad sobą zapanować. 

Zobacz także: Randkowy alert. Na czym polega benching?

Mój narzeczony to perfekcjonista i pracoholik. Do wszystkich zadań w pracy podchodzi bardzo poważnie. Jeśli pracuje sam, wszystko wychodzi mu świetnie. Jeżeli tylko ma zacząć pracę nad projektem w grupie, od razu zaczynają się problemy. Momentalnie wchodzi w konflikty ze współpracownikami.

Wszystkich uważa za mało doświadczonych, głupszych od niego albo leniwych. Gdy widzi jakiekolwiek niedociągnięcia, wpada w furię i obraża innych. Robi rzeczy nie na miejscu, podnosi głos. To dla mnie nie do pomyślenia. Niezliczoną ilość razy lądował już na dywaniku u szefa. Dziwię się, że nikt go jeszcze nie zwolnił, a tylko upominał. Szczerze mówiąc, chyba żałuję, że tak się nie stało, bo może to zadziałałoby na niego jak kubeł zimnej wody. Gdyby był gorszy w tym, co robi, na pewno nie byłby traktowany z taką pobłażliwością. Wychodzi jednak na to, że sam ciągle rzuca prace. Mam wrażenie, że to daje mu satysfakcję. 

Nie mam już siły go wspierać. Ciągle namawiam go na terapię, ale nie godzi się na to. Nie potrafi przyznać się do tego, że nie radzi sobie z emocjami. 

Agata

Zobacz także: Zodiakalni wieczni chłopcy. Odpowiedzialność i zaradność nie jest ich mocną stroną

Polecane wideo

It bags na wiosnę: przegląd torebek, na które panuje obecnie szał. Warto mieć je pod ręką
It bags na wiosnę: przegląd torebek, na które panuje obecnie szał. Warto mieć je pod ręką - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 14.09.2023 10:46
Problem można rozpatrywać w kościelnym procesie o nieważność małżeństwa dr Arletta Bolesta adwokat kościelny, zatwierdzony; mail: [email protected]
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.05.2023 13:58
Weźcie tego wytatuowanego ryja z tej zyebanej reklamy, której nie są się wyłączyć i której dźwięk słuchać nawet po zmianie okna!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.05.2023 04:38
W każdym razie nie powinien pracować z ludźmi. Są zawody, w których takiego kontaktu nie ma.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.05.2023 02:16
Może niech zmieni branże? Ja tez jestem perfekcjonistką, nie umiem współpracować w grupie, bo i tak wszystko spada zawsze na mnie, wiec zmieniłam prace na taką, gdzie jestem odpowiedzialna tylko za pracę własną. Nie każdy ma predyspozycje do pracy zespołowej.
odpowiedz
Xxx (Ocena: 5) 11.05.2023 00:07
Zostaw czubka
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie