Marzyłam o tatuażu przez ponad dwa lata. Teraz czuję się przez niego oszpecona

„Informowałam o moim niezadowoleniu właścicielkę studia, ale wciąż bagatelizuje problem. Uważam, że powinni oddać mi pieniądze za to „dzieło”.
Marzyłam o tatuażu przez ponad dwa lata. Teraz czuję się przez niego oszpecona
Fot. Unsplash (M. Ferreo)
09.05.2023

Tatuaże zawsze bardzo mi się podobały, ale żadnego nie miałam. Przez dłuższy czas pracowałam w miejscu, w którym nie byłoby to mile widziane. Nikt pewnie nic by mi nie powiedział, ale raczej byłabym pomijana przy ważnych sprawach i awansach. Teraz pracuję jednak w kancelarii, w której otaczają mnie o wiele bardziej wyluzowani ludzie. Stwierdziłam więc, że najwyższy czas spełnić marzenia o tatuażu.  

Zobacz także: Boję się, że moja 20-letnia siostra uzależniła się od alkoholu

Chciałam zrobić sobie spory wzór z bajkowymi leśnymi motywami - jagodami, grzybkami, jeżem i lisem. Marzyłam o nim przez ponad dwa lata. Miało być kolorowo, oryginalnie, ale też uroczo. Tatuaże miały po prostu zawsze wprawiać mnie w dobry nastrój. Nad projektem czuwała moja przyjaciółka graficzka - wyszedł obłędny. Byłam zachwycona i podekscytowana dopóki nie zobaczyłam efektu...

To, co znajduje się na moim ciele, nie przypomina zaprojektowanego z wielkim wyczuciem wzoru. Jest jego znacznie gorszą, nieudolną rysowniczo wersją. Załamałam się. Dziewczyna, która robiła mi tatuaż, przez cały czas upierała się, że to tylko chwilowy efekt i potem będzie świetnie, tylko skóra musi się wygoić. Byłam wykończona wielogodzinną bolesną sesją, więc już z nią nie dyskutowałam i wyszłam. Niestety po miesiącu nadal jest fatalnie. Wstydzę się założyć bluzkę z krótkim rękawem. Czuję się oszpecona... Informowałam o moim niezadowoleniu właścicielkę studia, ale wciąż bagatelizuje problem. Uważam, że powinni oddać mi pieniądze za to „dzieło”. Czekają mnie liczne poprawki w innym studiu...

Maja

Zobacz także: Dowiedziałam się, że moja matka zdradza ojca. Od dwóch tygodni głowię się, czy mu o tym powiedzieć

Polecane wideo

Topowe wiosenne modele jeansów. Są bardzo stylowe i pasują do każdego typu sylwetki
Topowe wiosenne modele jeansów. Są bardzo stylowe i pasują do każdego typu sylwetki - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 3.67 / 5
Tattoosareforstupidpeople (Ocena: 5) 17.05.2023 12:13
Niestety z tatuażami tak jest. Nie słuchaj domorosłych ekspertów którzy Ci powiedzą że 'nie ma co oszczędzać' bo uwierz że każdy nawet najdroższy artysta trzaska babole. Ja zapłaciłem za jedną sesję 3 tysiące dniówki bo facet miał fejm i finalnie chodzę całe lato w długim rękawie i płacę kolejną kasę u dermatologa żeby ten szit usunąć. Ludzka skóra nie jest stworzona do tego żeby w niej wyryć jakieś idiotyczne rysunki i trzeba się z tym liczyć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.05.2023 13:46
Powinni ci oddać kasę, ale jak nie oddadzą to co zrobisz ? Siłą wyrwiesz i zadymę zrobisz ?! Policja, sądy itp. szkoda twojego czasu i nerwów. Wystaw im opinię i ch*j im w dupę.
zobacz odpowiedzi (1)
Xxx (Ocena: 5) 09.05.2023 08:48
Masakra,oszpecili cię nie ma co ,pozwij ich
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 09.05.2023 08:26
Tak. Co mamy odpisywać na takie listy? Tu nie ma nic do poradzenia. Zyebane to zyebane.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 09.05.2023 08:12
1. Na tatuażu się nie oszczędza, a studio wybiera wyłącznie na podstawie portfolio. 2. Jeśli nie masz kasy lub koleżanka kolegi tatuuje sobie w domciu hue hue po znajomości hue hue tanioszka... PATRZ PUNKT PIERWSZY.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie